1.yıl

  Karşıyaka York Servisi ( Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Karşıyaka York Servisi ( Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  karşıyaka york servisi,karşıyakada york servisi,york karşıyaka servisi,york servisi karşıyaka,ankara karşıyakada york servisi,karşıyakada york beyaz eşya servisi,karşıyakada york klima servisi,karşıyakada york kombi servisi,ankarada york servisleri,york ankara servisleri
  York ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan karşıyaka york servisi size bir telefon kadar yakındır.

  York karşıyaka servisi olarak aynı zamanda karşıyakada york beyaz eşya servisi,karşıyaka york kombi servisi,ve karşıyaka york klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada york servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili york servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  York ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan york servisi Karşıyaka da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  karşıyaka york servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü york karşıyaka york servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir