2.yıl

  Karşıyaka Toshiba Servisi(izmir) 252 09 63 - 252 09 64

  • Ürün Adı : Karşıyaka Toshiba Servisi(izmir) 252 09 63 - 252 09 64
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   25
   TR
  • Verilecek Yerler : İzmir
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  252 09 63 – 252 09 64

  TOSHIBA KARŞIYAKA SERVİSİ KARŞIYAKA TOSHIBA SERVİSİ TOSHIBA KARŞIYAKA KLİMA SERVİSİ KLİMA KARŞIYAKA TOSHIBA SERVİSİ KARŞIYAKA TOSHIBA TEKNİK SERVİSİ TOSHIBA KARŞIYAKA TEKNİK SERVİSİ KARŞIYAKA KLİMA SERVİSİ KLİMA SERVİSİ KARŞIYAKA TOSHIBA BÖLGE SERVİSİ HER TÜRLÜ TOSHIBA KLİMALARININ BAKIM ONARIM TEKNİK SERVİSİ BİR (1) YIL GARANTİLİ HİZMET (0232) 252 09 63 bulabiliyoruz.
  Donanımlı Araçlar !…
  Araçlarımızda en çok kullanıma ihtiyaç duyulan aygıtları temin ederek üstelik beyaz eşyalarınızı evinizde, iş yerinizde hasarını gidererek en süratli hizmeti oluşturmaya uğraşıyoruz.
  Teknolojik Donanım !…
  Değişen teknoloji beyaz eşya alanında yeni cihazların, aletlerin, eşyaların ortaya çıkmasını sağlamıştır. Şirketimizde çalışmakta olan personel gelişen bu teknolojiyi incelemekte ve kendilerini devamlı geliştirmektedirler.
  1 Yıl Garanti !…
  Bakım ve onarım hizmetinde işçilik ile değiştirilen yedek parça 1 yıl garantili olup bu periyot zarfında siz müşterilerimizin karşılacağı problemle eksiksiz bir biçimde uğraşmaktayız. Bizler bakış açımız kullandıgınız cihazların sorunsuz, sağlıklı olmasını sağlamaktır.
  Hızlı Servis Hizmeti !…
  Ürününüz bozulduğu zaman Teknik Servisi.(0232) 252 09 63_ 0539 366 06 83 çağrı merkezimizi arayıp arıza kaydı bırakmanız yeterli. Süratli çözüm için teknik servisimiz siz müşterilere çevrenizdeki en yakın servis aracını ulaştıracaktır.
  toshiba karşıyaka toshiba,toshiba karşıyaka,karşıyakada toshiba,izmir karşıyaka toshiba,karşıyaka toshiba izmir,toshiba izmir karşıyaka,toshiba karşıyaka izmir,
  izmir karşıyakada toshiba,karşıyaka toshiba servisi,toshiba karşıyaka servisi,toshiba servisi karşıyaka,toshiba servis karşıyaka,karşıyaka toshiba servis,
  karşıyakada toshiba servis,izmir karşıyakada toshiba servisi,izmir karşıyakada toshiba servis,toshiba servisi karşıyaka izmir,toshiba servis karşıyaka izmir,
  karşıyaka toshiba servisi izmir,karşıyaka toshiba servis izmir,karşıyaka

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir