1.yıl

  Karşıyaka Tolkar Servisi ( Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Karşıyaka Tolkar Servisi ( Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  karşıyaka tolkar servisi,karşıyakada tolkar servisi,tolkar karşıyaka servisi,tolkar servisi karşıyaka,ankara karşıyakada tolkar servisi,karşıyakada tolkar beyaz eşya servisi,karşıyakada tolkar klima servisi,karşıyakada tolkar kombi servisi,ankarada tolkar servisleri,tolkar ankara servisleri
  Tolkar ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan karşıyaka tolkar servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Tolkar karşıyaka servisi olarak aynı zamanda karşıyakada tolkar beyaz eşya servisi,karşıyaka tolkar kombi servisi,ve karşıyaka tolkar klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada tolkar servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili tolkar servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Tolkar ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan tolkar servisi Karşıyaka da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  karşıyaka tolkar servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü tolkar karşıyaka tolkar servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir