1.yıl

  Karşıyaka Carrier Servisi ( Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Karşıyaka Carrier Servisi ( Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  karşıyaka carrier servisi,karşıyakada carrier servisi,carrier karşıyaka servisi,carrier servisi karşıyaka,ankara karşıyakada carrier servisi,karşıyakada carrier beyaz eşya servisi,karşıyakada carrier klima servisi,karşıyakada carrier kombi servisi,ankarada carrier servisleri,carrier ankara servisleri
  Carrier ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan karşıyaka carrier servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Carrier karşıyaka servisi olarak aynı zamanda karşıyakada carrier beyaz eşya servisi,karşıyaka carrier kombi servisi,ve karşıyaka carrier klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada carrier servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili carrier servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Carrier ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan carrier servisi Karşıyaka da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  karşıyaka carrier servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü carrier karşıyaka carrier servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir