1.yıl

  Karşıyaka Böwe Servisi ( Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Karşıyaka Böwe Servisi ( Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  karşıyaka böwe servisi,karşıyakada böwe servisi,böwe karşıyaka servisi,böwe servisi karşıyaka,ankara karşıyakada böwe servisi,karşıyakada böwe beyaz eşya servisi,karşıyakada böwe klima servisi,karşıyakada böwe kombi servisi,ankarada böwe servisleri,böwe ankara servisleri
  Böwe ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan karşıyaka böwe servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Böwe karşıyaka servisi olarak aynı zamanda karşıyakada böwe beyaz eşya servisi,karşıyaka böwe kombi servisi,ve karşıyaka böwe klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada böwe servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili böwe servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Böwe ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan böwe servisi Karşıyaka da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  karşıyaka böwe servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü böwe karşıyaka böwe servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir