1.yıl

  Karşıyaka Beko Servisi (ankara) 252 09 63 - 252 09 64

  • Ürün Adı : Karşıyaka Beko Servisi (ankara) 252 09 63 - 252 09 64
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Karşıyaka beko servisi,karşıyakada beko servisi,beko karşıyaka servisi,beko servisi karşıyaka,ankara karşıyakada beko servisi,karşıyakada beko beyaz eşya servisi,karşıyakada beko klima servisi,karşıyakada beko kombi servisi,ankarada beko servisleri,beko ankara servisleri
  Karşıyaka beko servisi firmamızca beko ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları karşıyakada beko servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Beko Karşıyaka servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Beko servisi Karşıyaka olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan beko ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün beko yedek parçaları mevcuttur.
  Karşıyakada beko servisimizce beko ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar karşıyakada beko beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada beko servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Karşıyakada beko klima servisi,Karşıyakada beko kombi servisi olarakta beko Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Karşıyaka beko servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili beko Karşıyaka servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir