1.yıl

  Karşıyaka Baxi Servisi (ankara) 252 09 63 - 252 09 64

  • Ürün Adı : Karşıyaka Baxi Servisi (ankara) 252 09 63 - 252 09 64
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Karşıyaka baxi servisi,karşıyakada baxi servisi,baxi karşıyaka servisi,baxi servisi karşıyaka,ankara karşıyakada baxi servisi,karşıyakada baxi beyaz eşya servisi,karşıyakada baxi klima servisi,karşıyakada baxi kombi servisi,ankarada baxi servisleri,baxi ankara servisleri
  Karşıyaka baxi servisi firmamızca baxi ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları karşıyakada baxi servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Baxi Karşıyaka servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Baxi servisi Karşıyaka olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan baxi ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün baxi yedek parçaları mevcuttur.
  Karşıyakada baxi servisimizce baxi ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar karşıyakada baxi beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada baxi servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Karşıyakada baxi klima servisi,Karşıyakada baxi kombi servisi olarakta baxi Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Karşıyaka baxi servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili baxi Karşıyaka servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir