1.yıl

  Karşıyaka Arçelik Servisi (ankara) 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Karşıyaka Arçelik Servisi (ankara) 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Karşıyaka arçelik servisi,karşıyakada arçelik servisi,arçelik karşıyaka servisi,arçelik servisi karşıyaka,ankara karşıyakada arçelik servisi,karşıyakada arçelik beyaz eşya servisi,karşıyakada arçelik klima servisi,karşıyakada arçelik kombi servisi,ankarada arçelik servisleri,arçelik ankara servisleri
  Karşıyaka arçelik servisi firmamızca arçelik ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları karşıyakada arçelik servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Arçelik Karşıyaka servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Arçelik servisi Karşıyaka olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan arçelik ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün arçelik yedek parçaları mevcuttur.
  Karşıyakada arçelik servisimizce arçelik ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar karşıyakada arçelik beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada arçelik servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Karşıyakada arçelik klima servisi,Karşıyakada arçelik kombi servisi olarakta arçelik Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Karşıyaka arçelik servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili arçelik Karşıyaka servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir