1.yıl

  Karşıyaka Amana Servisi (ankara) 252 09 63 - 252 09 64

  • Ürün Adı : Karşıyaka Amana Servisi (ankara) 252 09 63 - 252 09 64
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Karşıyaka amana servisi,karşıyakada amana servisi,amana karşıyaka servisi,amana servisi karşıyaka,ankara karşıyakada amana servisi,karşıyakada amana beyaz eşya servisi,karşıyakada amana klima servisi,karşıyakada amana kombi servisi,ankarada amana servisleri,amana ankara servisleri
  Karşıyaka amana servisi firmamızca amana ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları karşıyakada amana servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Amana Karşıyaka servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Amana servisi Karşıyaka olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan amana ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün amana yedek parçaları mevcuttur.
  Karşıyakada amana servisimizce amana ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar karşıyakada amana beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada amana servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Karşıyakada amana klima servisi,Karşıyakada amana kombi servisi olarakta amana Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Karşıyaka amana servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili amana Karşıyaka servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir