1.yıl

  Karşıyaka Altus Servisi (ankara) 252 09 63 - 252 09 64

  • Ürün Adı : Karşıyaka Altus Servisi (ankara) 252 09 63 - 252 09 64
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Karşıyaka altus servisi,karşıyakada altus servisi,altus karşıyaka servisi,altus servisi karşıyaka,ankara karşıyakada altus servisi,karşıyakada altus beyaz eşya servisi,karşıyakada altus klima servisi,karşıyakada altus kombi servisi,ankarada altus servisleri,altus ankara servisleri
  Karşıyaka altus servisi firmamızca altus ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları karşıyakada altus servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Altus Karşıyaka servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Altus servisi Karşıyaka olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan altus ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün altus yedek parçaları mevcuttur.
  Karşıyakada altus servisimizce altus ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar karşıyakada altus beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada altus servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Karşıyakada altus klima servisi,Karşıyakada altus kombi servisi olarakta altus Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Karşıyaka altus servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili altus Karşıyaka servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir