1.yıl

  Karşıyaka Alarko Servisi (ankara) 252 09 63 - 252 09 64

  • Ürün Adı : Karşıyaka Alarko Servisi (ankara) 252 09 63 - 252 09 64
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Karşıyaka alarko servisi,karşıyakada alarko servisi,alarko karşıyaka servisi,alarko servisi karşıyaka,ankara karşıyakada alarko servisi,karşıyakada alarko beyaz eşya servisi,karşıyakada alarko klima servisi,karşıyakada alarko kombi servisi,ankarada alarko servisleri,alarko ankara servisleri
  Karşıyaka alarko servisi firmamızca alarko ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları karşıyakada alarko servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Alarko Karşıyaka servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Alarko servisi Karşıyaka olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan alarko ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün alarko yedek parçaları mevcuttur.
  Karşıyakada alarko servisimizce alarko ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar karşıyakada alarko beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada alarko servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Karşıyakada alarko klima servisi,Karşıyakada alarko kombi servisi olarakta alarko Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Karşıyaka alarko servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili alarko Karşıyaka servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir