1.yıl

  Karşıyaka Airfel Servisi ( Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Karşıyaka Airfel Servisi ( Ankara ) 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   25
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  karşıyaka airfel servisi,karşıyakada airfel servisi,airfel karşıyaka servisi,airfel servisi karşıyaka,ankara karşıyakada airfel servisi,karşıyakada airfel beyaz eşya servisi,karşıyakada airfel klima servisi,karşıyakada airfel kombi servisi,ankarada airfel servisleri,airfel ankara servisleri
  Airfel ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan karşıyaka airfel servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Airfel karşıyaka servisi olarak aynı zamanda karşıyakada airfel beyaz eşya servisi,karşıyaka airfel kombi servisi,ve karşıyaka airfel klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada airfel servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili airfel servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Airfel ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan airfel servisi Karşıyaka da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  karşıyaka airfel servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü airfel karşıyaka airfel servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir