1.yıl

  Karşıyaka Airfel Servisi (ankara) 252 09 63 - 252 09 64

  • Ürün Adı : Karşıyaka Airfel Servisi (ankara) 252 09 63 - 252 09 64
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Karşıyaka airfel servisi,karşıyakada airfel servisi,airfel karşıyaka servisi,airfel servisi karşıyaka,ankara karşıyakada airfel servisi,karşıyakada airfel beyaz eşya servisi,karşıyakada airfel klima servisi,karşıyakada airfel kombi servisi,ankarada airfel servisleri,airfel ankara servisleri
  Karşıyaka airfel servisi firmamızca airfel ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları karşıyakada airfel servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Airfel Karşıyaka servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Airfel servisi Karşıyaka olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan airfel ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün airfel yedek parçaları mevcuttur.
  Karşıyakada airfel servisimizce airfel ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar karşıyakada airfel beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada airfel servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Karşıyakada airfel klima servisi,Karşıyakada airfel kombi servisi olarakta airfel Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Karşıyaka airfel servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili airfel Karşıyaka servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir