Karnaval Butik Gurme Gıda San. İth. İhr. Ltd. Şti

  Haramidere Sanayi Sitesi B Blok No:116 (Beylikdüzü / İstanbul / Türkiye)
  090-212-4222419 090-212-4226102 090-532-1700919
  Burçak Timur (Şirket Yetkilisi)

  Karnaval Butik Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  DRAGON GOLD PANKO ekmek kırıntısı 1. Sınıf seçkin buğday unundan üretilmiştir. Mayalandıktan sonra özel ekipmanla pişirilir. Kızartılmaya dayanıklıdır ve daha az yağ emer. Tavuk, et, balık, karides, ördek, sebze, meyve, su ürünleri, kabuklu ürünler ve, peynir(mozzarella stick) kaplamaları için uygundur. Ayrıca köfte, balık köftesi veya sebze köftesi gibi yemeklerde ekmek kırıntısı olarak kullanılabilir. Çıtırlık ve altın sarısı renkte kaplamalar elde etmek için uygundur. Kişisel tat ve lezzet tercihlerine göre istenilirse baharat eklenebilir.

  CRNVL Tartoletlerin özellikleri : DAYANIKLIDIR Tartolet kullanıcılarının en çok karşılaştığı sorun, tartoletin üzerine dolum yapıldığında birkaç saat içinde erimeye başlamasıdır. Sırf bu sebepten dolayı kullanıcılar ikramlarından az önce işlerinin en yoğun olduğu anda hazırlık yapmak zorunda kalmaktadırlar. Oysa CRNVL Tartoletler bir gün önceden dolum yapılıp bekletilebilinir. Ertesi gün hiçbir bozulma olmadığı görülecektir. Dolum yapıldıktan sonra DONDURULABİLİR veya FIRINLANABİLİR forma sahiptir.

  Cajun Seasoning Kajun Baharat Karışımı
  Fransız ve Hint mutfağı nın en popüler ve sevilen çeşnilerinden biridir. Et, balık, tavuk yemeklerinde ve ızgaralarda kullanılır. Panelenmiş ve kızarmış tavuk parçaları(cajun fingers), tavuk kanatları ve biftekler başta olmak üzere pek çok yemeği lezzetlendirmek için kullanılır. Lavaşlı yemekler de, et ve sebzelere yedirilerek tüketilebilir. Ayrıca her türlü sosa da lezzet katar. İçerisinde; tuz, sarımsak granül, tatlı kırmızı biber, soğan, kekik, acı kırmızı biber, beyaz biber, zerdeçal, kimyon, karabiber, kekik yağı bulunmaktadır.

  Fajita Seasoning Fajita Baharat Karışımı
  Güney Amerika mutfağına özgü baharatlardan oluşan soğan ve sarımsak aromalarının da belirgin olduğu bu baharat, geleneksel fajita yapımında olduğu kadar tüm et ve tavuk marinasyonlarda ve barbekülerde de çok lezzetli sonuçlar verir. Et, balık, tavuk yemeklerinde ve ızgaralarda kullanılır.

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Karnaval Butik Gurme Gıda San. İth. İhr. Ltd. Şti
  Haramidere Sanayi Sitesi B Blok No:116 (Beylikdüzü / İstanbul / Türkiye)
  090-212-4222419 / 090-532-1700919
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir