Karmod Konteyner Prefabrik Kabin Çelik Ev

  E-5 Karayolu Üzeri Aydıntepe Mah.g.13 Sokak 12 Tuzla / İstanbul (Tuzla / İstanbul / Türkiye)
  090-216-3922045 090-216-3922045
  İsmail KAÇMAZ (Bilgi İşlem Sorumlusu)

  Karmod Konteyner Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  KARMOD KABİN sektördeki 24 yıllık tecrübesiyle kabin üretiminde 58 ülkeye ihracat gerçekleştirmiş güçlü bir kabin markasıdır. KARMOD Kabin; KARTAL PLAST'ın tescilli markası olup, ISO 9001-2000 ve TSEK kalite belgelerine sahip bir markadır. Yanılmamak için KARMOD Kabin'e benzetilmeye çalışılan ama onun üstün özelliklerini asla taşımayan taklitlerine karşı alacağınız kabinin tescilli KARMOD Kabin ve İSO 9001 ve 2000 Kalite belgeli olmasına önemle ve özellikle dikkat ediniz. KARMOD Kabin, KARTAL PLAST şirketler grubunun ürünüdür.

  Neden KARMOD Kabin?

  1- Karmod polyester kabin sistemini oluşturan tüm duvar ve çatı panellerini meydana getiren paneller (CTP) cam elyaf takviyeli polyester malzemeden çift cidarlı sandivic panel (Sandwich Panels) olarak ve arası 3,5 cm kalınlığında 40 dansete poliüretan köpük enjekte edilerek sandviç panel olarak imal edilmektedir. Ses ve ısıya karşı izolasyonludur.

  2- Karmod modüler kabin sisteminin panellerini sert poliüretan köpük ve panellerin birleşim yapıldıktan sonra antibakteriyal silikon ile yalıtarak su, kar, toz ve sese karşı izolasyonu yanında hijyenik bir görünüm sağlamaktadır.

  3- Karmod Kabin (CTP) cam elyaf takviyeli polyester malzemeden yapılmış Karmod'un dış yüzeyi de gel-coat pigment pasta karışımı kırık beyaz boya ile kaplandığı için kolayca yıkanıp temizlenebilir. Ultroviole ışınlarına karşı güneşten etkilenmez. Dış ve iç yüzey paneller atmosferik şartlara ve antikorrozif özelliğe sahiptir, yıkanabilir, paslanmaz, çürümez kolay temizlenir ve panellerin 400 kg darbeye ve ağırlığa dayanabilir özelliklere sahiptir.

  4- Karmod Kabini oluşturan panellerin iç ve dış yüzeyleri +60 derece güneşin ultravioleli karşı dayanıklı ve - 50 derece soğuğa dayanıklı neolu kırık beyaz renkte jelkot malzeme ile imal edilmektedir. Ancak isteğe bağlı olarak farklı renkler de uygulanabilmektedir.

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Karmod Konteyner Prefabrik Kabin Çelik Ev
  E-5 Karayolu Üzeri Aydıntepe Mah.g.13 Sokak 12 Tuzla / İstanbul (Tuzla / İstanbul / Türkiye)
  090-216-3922045
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir