Kardeşler Nakliyat

  Menderes Caddesi A/21 Güngören Istanbul (Güngören / İstanbul / Türkiye)
  090-212-6776392 090-212-5061269
  seyit tanrıkulu (Bakım Onarım Mühendisi)

  Kardeşler Evden Eve Nakliyat

  • İlan Sahibi : seyit tanrıkulu
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul / Güngören
  • İlan Türü : Diğer İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 5 Nisan 2010 Pazartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 5 Nisan 2011 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Yük Taşımacılığı

  Kardeşler Evden Eve Nakliyat İlan Açıklaması

  KARDEŞLER EVDEN EVE NAKLİYAT
  Tel: 0212 677 63 92
  GSM : 0535 841 05 93
  1985`dan beri yaptığımız ev nakliyelerinde hiç şikayet almadan büyükbir başarı yakaladık. Her müşterimizin gelecek için referans olacağının bilincinde olarak iyi kaliteli hizmet verdik. Sizleride bu mutlu müşteri portföyümüz içerisinde görmeyi çok isteriz.
  Hizmetlerimiz
  Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti
  Eşyanızın daha güvenli ve iyi bir şekilde taşınabilmesi için öncelikle firmanın eksperi tarafından incelenmesi yerinde olur. Eşyaların boyutları , eşyayı alacak araç hacmi ve sayısı , kullanılacak özel ambalaj malzemesi , kullanılacak eleman sayısı , eşyaların alınacağı ve taşınacağı katlar belirlenir , buna göre size bir fiyat teklifi sunulur. Bu servis için firmamız hiçbir ücret almamakta olup tamamen ücretsizdir
  Tecrübeler göstermiştir ki , ekspertiz etabı ihmal edildiği takdirde , taşınma günü istenmeyen sorunlar gündeme gelebilmektedir. Asansör var zannedilebilinmekte , merdivenler tahmin edilenden darmış denebilmekte , eşyaların çok olduğu ileri sürülebilmekte , eşya daha az sanıldığı için gelen kamyon yetersiz kalabilmekte gibi bir dizi akla gelen ve gelmeyen sorunlar ortaya çıkmaktadır. Aslında , taşınılan yeni yerin fiziki şartları da önemli olduğu için , çoğu nakliyat firmasının üzerinde durmamasına rağmen , yeni yerin de gösterilmesi büyük fayda sağlayacaktır.
  Tüm bu söylenenlerin yerine getirilmesinden sonra , taşımayı yapacak firmamız fiyat teklifi vermelidir. Müşterinin , teklif edilen fiyata nelerin dahil olduğunu detaylı bir şekilde belirleyip , not etmesinin faydası çok büyük olacaktır.
  Anlaşmanın akabinde taşınılacak gün ve kamyonun geliş saati üzerinde mutabakata varılır ve taşınma işinin ilk etabı böylece tamamlanmış olur.
  Paketleme Hizmeti
  Kırtasiye , züccaciye , giysi vs. eşyalarınız paketlenmesidir. Bunu sizlerin yapabileceği gibi makul bir fiyata ek elemanlarla bizde yapabiliriz.
  Ambalajlama Hizmeti
  Mobilyalar , beyaz eşyalar ve koltukların hasar görmemesi için

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer İlanları

  Firmaya ait başka diğer ilanı bulunamamıştır.
  Kardeşler Nakliyat
  Menderes Caddesi A/21 Güngören Istanbul (Güngören / İstanbul / Türkiye)
  090-212-6776392
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir