KARDEMİR Genel Müdürü Demirel: -"Fabrika olarak eğitime destek veriyoruz, bu konu her zaman…

  • Yazı boyutu
KARDEMİR Genel Müdürü Demirel:
  -"Fabrika olarak eğitime destek veriyoruz, 
  bu konu her zaman…

KARDEMİR Genel Müdürü Demirel: -"Fabrika olarak eğitime destek veriyoruz, bu konu her zaman önceliğimiz olacak"

Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) AŞ Genel Müdürü Fadıl Demirel, "Fabrika olarak eğitime destek veriyoruz, bu konu her zaman önceliğimiz olacak" dedi.
     Demirel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Karabük Üniversitesi'nin yapılaşmasına destek verdiklerini, bu bağlamda fakülte, spor salonu, enstitü gibi binalar yaptıklarını söyledi.
     KARDEMİR yönetiminin her zaman eğitime hassas olduğunu, üniversite-sanayi iş birliğini Karabük'te çok iyi yerine getirdiklerini vurgulayan Demirel, şunları kaydetti:
     "Sosyal sorumluluk projemiz kapsamında eğitime desteklerimiz devam ediyor. Karabük Üniversitemize verdiğimiz desteklerin yanında ikili anlaşmalar ile çeşitli projelere de imzalar attık. Üniversiteye fabrikamızın kapılarını açtık ve bir laboratuvar gibi hizmet veriyoruz. Üniversiteden de personellerimizin eğitimi için destek alıyoruz. Fakülte binaları yaptık. Son olarak Türkiye'de bir ilk olan Demir Çelik Enstitüsü binasını inşa ettik. Burası çok kısa süre içinde açılacak. Fabrika olarak eğitime destek veriyoruz, bu konu her zaman önceliğimiz olacak."
    
    
    

Bu haberi 376 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir