Karayollarında durum -Kangal-Divriği, Çukurca-Şırnak ve Eruh-Şırnak yolları kar ve tipi…

  • Yazı boyutu
Karayollarında durum
  -Kangal-Divriği, Çukurca-Şırnak ve 
  Eruh-Şırnak yolları kar ve tipi…

Karayollarında durum -Kangal-Divriği, Çukurca-Şırnak ve Eruh-Şırnak yolları kar ve tipi nedeniyle ulaşıma kapandı

Olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı yollar ulaşıma kapandı. Karayollarının bazı kesimlerinde ise devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
     Karayolları Genel Müdürlüğü'nün günlük yol durumu bültenine göre, Kangal-Divriği, Çukurca-Şırnak ve Eruh-Şırnak yolları kar ve tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.
     Kumluca- Finike yolunun 10-15 kilometreleri arasındaki üst yapı işleri inşaatı nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanıyor.
     Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 6-16 ve 80-87 kilometreleri arasındaki muhtelif kesimlerde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 08.00-19.00 saatleri arasında yol aralıklarla ulaşıma kapatılacak.
     Menemen-Manisa yolunun 6. kilometresinde bulunan Emiralem Köprüsündeki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor.
     Söke-Milas yolunun 0-19 kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle Çarşamba ve Cumartesi günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.
     Artvin-Erzurum yolunun 1-18 kilometreleri arasındaki Deriner Barajının su tutması nedeniyle yol trafiğe kapanmış olup, ulaşım Artvin Sanayi Mahallesi Oruçlu Mevkii arasındaki servis yolundan sağlanıyor.
     Söke-Milas ayrımı - Akbük-Didim yolunun 6-11 kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.
    
    
    

Bu haberi 188 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir