Karayollarında durum

  • Yazı boyutu
Karayollarında durum

Karayollarında durum

Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım, kontrollü olarak sağlanıyor.
     Karayolları Genel Müdürlüğü'nün Günlük Yol Durumu Bülteni'ne göre, Trabzon-Maçka yolunun 25'inci kilometresindeki Maçka Tünelinde aydınlatma sistemi montaj çalışmaları nedeniyle 07.00-19.00 saatleri arasında ulaşım Maçka istikametinde tek şeritten kontrollü, Trabzon istikametinde ise servis yolundan sağlanacak.
     Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 6-16 ve 80-87'inci kilometreleri arasındaki muhtelif kesimlerde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 08.00-19.00 saatleri arasında yol aralıklarla trafiğe kapatılacak. Beyşehir-Seydişehir-Alacabel yolunun 41-50'inci kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle hafta içi her gün 14.00-17.00 saatleri arasında en fazla 2 saat süreyle yol ulaşıma kapatılacak.
     Söke-Milas yolunun 0-19'uncu kilometreleri arasında (Bafa Gölü-Karacabel Tüneli Mevkii) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle Çarşamba ve Cumartesi günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılıyor.
     Zara-İmranlı yolunun 0-2 ile 18-28'inci kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 17-18-19-20-21 Temmuz tarihlerinde 14.00-17.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.
     Söke-Milas Ayrımı-Akbük-Didim yolunun 6-11'inci kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.
     Korkuteli-Antalya yolunun 16-19'uncu kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle Çarşamba ve Cuma günleri 13.00-15.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak. Milas-Yatağan yolunun 4-19'uncu kilometreleri arasındaki (Kozağaç Mevkii, Boğayokuşu Mevkii ve Karaltı Mevkii) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle Salı ve Perşembe günleri 13.00-15.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.
     Havran-Balıkesir yolunun 52-57'inci kilometreleri arasında (Balya Ayrımı) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 17-20-24-27-31-Temmuz tarihlerinde 13.00-16.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.
     Muğla-Gökova Kavşağı yolunun 18-64'üncü kilometreleri arasında (Bozarmut-Akyaka Kavşağı) bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanıyor.
     Bartın-Kurucaşile yolunun 0-24'üncü kilometreleri arasında üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun diğer bölümünden iki yönlü olarak sağlanıyor. Batman-Kurtalan yolunun 23-29'uncu kilometreleri arasında üst yapı temel takviye çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanıyor. Anadolu Otoyolunun Tatlak Köprüsü Mevkiinde üstyapı çalışmaları nedeniyle Ankara-İstanbul yönü taşıt trafiğine kapatılarak ulaşım İstanbul-Ankara istikametinden kontrollü olarak sağlanıyor.
     Anadolu Otoyolunun Yeniçağa Kavşağı-Çaydurt Kavşağı arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle Ankara-İstanbul yönü taşıt trafiğine kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanıyor. Anadolu Otoyolunun Bolu Batı Kavşağı ile Abant Kavşağı arasındaki üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle Ankara-İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanıyor.
     Malkara-Keşan yolunun 0-5'inci kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanıyor. Yalova-Kocaeli yolunun 6-7'inci kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılmış olup, ulaşım servis yolundan iki yönlü olarak sağlanıyor.
     Artvin-Erzurum yolunun 1-18'inci kilometreleri arasındaki (Ardanuç il yolu ayrımı-Oruçlu Mevkii arası) Deriner Barajının su tutması nedeniyle yol trafiğe kapanmış olup, ulaşım Artvin Sanayi Mahallesi Oruçlu Mevkii arasındaki servis yolundan sağlanıyor. İznik-Mekece yolunun 2-10'uncu kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle yol araç ve yaya trafiğe kapatılarak ulaşım İznik-Beşevler-Osmaneli yolundan sağlanıyor. Dumlupınar-Altıntaş yolu arasında yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım otobüs, kamyon ve çekici gibi araçlara kapatılmış olup, binek araçların (otomobil, pikap, vs.) geçişlerine ise kontrollü olarak izin veriliyor.
    
    
    

Bu haberi 164 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir