Karayollarında durum

  • Yazı boyutu
Karayollarında durum

Karayollarında durum

Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım, kontrollü olarak sağlanıyor.
     Karayolları Genel Müdürlüğü'nün Günlük Yol Durumu Bülteni'ne göre, Yalova-Kocaeli yolunun 6-7'nci kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılırken, ulaşım servis yolundan iki yönlü olarak sağlanıyor.
     Anadolu Otoyolu'nun Yeniçağa Kavşağı-Çaydurt Kavşağı arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle, Ankara-İstanbul yönü taşıt trafiğine kapatılarak, ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak gerçekleşiyor.
     Anadolu Otoyolu'nun Bolu Batı Kavşağı ile Abant Kavşağı arasındaki üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle, Ankara-İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanıyor.
     Konya-Isparta İl Sınırı-Yalvaç Ayrımı yolunun 6-18'nci kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle yol ulaşıma kapatıldı.
     Havran-Balıkesir yolunun 52-57'nci kilometreleri arasında (Balya Ayrımı) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle, 13-17-20-24-27-31-Temmuz 2012 tarihlerinde 13:00-16:00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.
     Zara-İmranlı yolunun 0-2 ile 18-28'nci kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle, bugün ve yarın günlerinde, 14:00-17:00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.
     Beyşehir-Seydişehir-Alacabel yolunun 41-50'nci kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle, hafta içi her gün 21 Temmuz tarihine kadar, 14:00-17:00 saatleri arasında en fazla 2 saat süreyle yol ulaşıma kapatılacak.
     Söke-Milas yolunun 0-15'nci kilomtereleri arasında (Muğla İl Sınırı-Bafa Gölü Mevkii) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle, Çarşamba ve Cumartesi günleri 14:00-16:00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.
    
    

Bu haberi 175 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir