Karayollarında durum

  • Yazı boyutu
Karayollarında durum

Karayollarında durum

Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor.
     Karayolları Genel Müdürlüğü'nün Günlük Yol Durumu Bülteni'ne göre, Konya-Isparta il Sınırı-Yalvaç Ayrımı yolunun 6-18. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle yol ulaşıma kapalı olacak.
     Havran-Balıkesir yolunun 52-57. kilometreleri arasında (Balya Ayrımı) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 13.00-16.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.
     Gazipaşa-Anamur yolunun Radar Mevkinde sürdürülen yol yapım çalışmaları sırasında 15.00-17.00 saatleri arasında patlayıcı madde kullanılacağından yolda ulaşım sağlanamayacak.
     Zara-İmranlı yolunun 0-2 ile 18-28. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 14.00-17.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapalı olacak.
     Beyşehir-Seydişehir-Alacabel yolunun 41-50. kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle hafta içi her gün 14.00-17.00 saatleri arasında en fazla 2 saat süreyle yol ulaşıma kapatılacak.
     Sinop-Samsun yolunun 67. kilometresinde bulunan Kanlıçay Köprüsünün yaklaşım dolgularında meydana gelen Sel Tahribatı nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanıyor.
     Mahmutbey Batı Kavşağı-Havalimanı Bağlantı Yolu Ayamama Deresi ıslah çalışmaları nedeniyle Havalimanından Edirne'ye dönüş kavşak kolu trafiğe kapatılarak, ulaşım alternatif güzergahtan sağlanacak, daha sonra çalışmanın durumuna göre bazı şeritler sırasıyla kapatılarak, ulaşım diğer şeritlerden kontrollü olarak verilecek.
     Beyşehir-Konya yolunun 1-3. kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle hafta içi her gün 14.00-17.00 saatleri arasında en fazla 2 saat süreyle yol ulaşıma kapatılıyor.
     TEM Otoyolu ve bağlantı yollarının Çamlıca-Gebze güzergahındaki üstgeçit köprülerinde depreme karşı güçlendirme çalışmaları nedeniyle 08.00-18.00 saatleri arasında her iki yönde (Ankara ve İstanbul) bir şerit trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer şeritlerden yapılıyor.
     Artvin-Erzurum yolunun 1-18. kilometreleri arasındaki (Ardanuç il yolu ayrımı-Oruçlu Mevkisi arası) Deriner Barajının su tutması nedeniyle yol trafiğe kapalı, ulaşım Artvin Sanayi Mahallesi Oruçlu Mevkisi arasındaki servis yolundan sağlanıyor.
     İznik-Mekece yolunun 2-10. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle yol, araç ve yaya trafiğe kapatılarak ulaşım İznik-Beşevler-Osmaneli yolundan sağlanıyor.
     Dumlupınar-Altıntaş yolu arasında yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım otobüs, kamyon ve çekici gibi araçlara kapatılmış olup, binek araçların (otomobil, pikap) geçişlerine ise kontrollü olarak izin veriliyor.
     Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 6-16 ve 80-87. kilometreleri arasındaki muhtelif kesimlerde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 08.00-19.00 saatleri arasında yol aralıklarla trafiğe kapatılacak.
     Milas-Yatağan yolunun 4-19. kilometreleri arasındaki (Kozağaç Mevkisi, Boğayokuşu Mevkisi ve Karaltı Mevkisi) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 13.00-15.00 saatleri arasında yol trafiğe kapalı olacak.
     Söke-Milas Ayrımı-Akbük-Didim yolunun 6-11. kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 14.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.
    
    
    

Bu haberi 181 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir