Karayollarında durum

  • Yazı boyutu
Karayollarında durum

Karayollarında durum

Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
     Karayolları Genel Müdürlüğü'nün günlük yol durumu bültenine göre, O-3 Otoyolunun Kapıkule-Edirne Doğu Kavşağı kesimi 0-29. kilometreler arasında üst yapı çalışmaları nedeniyle, öncelikle otoyolun güney yönü 0-6. kilometreler arası trafiğe kapatılarak ulaşım güney yönden karşılıklı olarak sağlanacak. Uygulama 19 Kasım'a kadar yolun tamamında aşama aşama devam edecek. Yolun bir bölümü kapatılarak trafik diğer yönden karşılıklı olarak verilecek.
     Bursa-Karacabey yolunun 6-64. kilometreleri arasında toprak işleri, köprü, üst yapı ve ikmal inşaatı işleri kapsamında ilk etap olarak 6-10. kilometreleri arasında (Orhaneli Kavşağı ile Çalı Kavşağı arası) yapım çalışmaları nedeniyle yolun sağ tarafı 26 Nisan'a kadar trafiğe kapatılacak ve ulaşım alternatif güzergahlara yönlendirilecek.
     Muğla-Kale yolunun 25-33. kilometreleri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle 15 dakikalık aralıklarla araç trafiğine kapatılarak, ulaşım kontrollü olarak sağlanacak.
    
    
    

Bu haberi 351 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir