Karayollarında durum

  • Yazı boyutu
Karayollarında durum

Karayollarında durum

Karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması, zincir, takoz ve çekme halatı bulundurulması, aşırı yağış alan yörelerde ani heyelan ve çökme olaylarına karşı dikkatli olunması gerekiyor.
     Karayolları Genel Müdürlüğü'nün yol durumu bültenine göre, Polatlı-Ankara yolunun 24. kilometresinde İl Jandarma Komutanlığı tarafından kurulacak Plaka Tanıma Sistemi (PTS) çalışmaları nedeniyle 08.00-17.00 saatleri arasında yolun her iki yönünde bir şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden kontrollü olarak sağlanacak.
     Burdur-Antalya yolunun 46. kilometresinde (Aşır Aksu Hastanesi mevki) enerji nakil hattı tel çekimi nedeniyle 07.30-18.00 saatleri arasında yol aralıklarla, Dursunbey-Balıkesir yolunun 28-29. kilometreleri (Eyüpbükü Köyü mevki) arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 15.30-16.30, 69-70. kilometrelerinde (Dursunbey girişi) ise 13.30-14.30 saatleri arasında trafiğe kapatılacak.
    
    
    

Bu haberi 174 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir