Karayollarında durum

  • Yazı boyutu
Karayollarında durum

Karayollarında durum

Karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
     Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Durumu Bülteni'ne göre, Saray-Subaşı-Çatalca yolunun 19. kilometresindeki çöken menfezin inşası nedeniyle bugün yol trafiğe kapatılacak.
     Ankara-Pozantı Otoyolu 350-366. kilometreleri arası Çiftehan-Pozantı kesiminde heyelan önleme yapıları çalışmaları nedeniyle 30 Ocak 2014'e kadar kademeli olarak yol ve şerit kapatma yapılarak ulaşım kontrollü olarak sağlanacak.
     Gebze-Orhangazi-İzmir (İzmit Körfez geçişi ve bağlantı yolları dahil) Otoyolu İnşaatı işinde O-4 Otoyolunun D-100 Devlet Yolu ile kesiştiği 46. kilometresinde bulanan köprüde genişletme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
     Torul-Gümüşhane yolunun 35-36. kilometrelerindeki Harşit-11 ve Harşit-12 köprülerinin yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanıyor.
     Söke-Milas yolunun 0-19. kilometreleri arasında Bafa Gölü-Karacabel Tüneli mevki, patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle çarşamba ve cumartesi günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılıyor.
     Muğla-Marmaris ayrımı-Ortaca yolunun 42-46. kilometreleri arasında Kocabel mevki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı ve cumartesi günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapalı olacak.
     O-2 Otoyolunun Mahmutbey Doğu kavşağından Tekstilkent-İstoç-Başakşehir bağlantı yoluna ve yeni yerleşim alanlarına giriş ve çıkış sağlayan bağlantı kolları yapım çalışmaları nedeniyle Mahmutbey Doğu Kavşağı CD Kolu 0-1 kilometreleri arası kesiminde emniyet şeridi trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden kontrollü olarak sağlanıyor.
     Çatalca-Gebze Otoyol kesiminde bulunan köprü, viyadük ve tünellerin onarım ve depreme karşı güçlendirme çalışmaları nedeniyle 7 Nisan'a kadar 08.00-17.00 saatleri arasında çalışmanın durumuna göre bir şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden kontrollü olarak sağlanacak.
     Anadolu Otoyolu Kavşağı-Gümüşova arasında 58. kilometresindeki Batı Hereke viyadüğünde depreme karşı güçlendirme çalışmaları nedeniyle 08.00-17.00 saatleri arasında D-100 karayolunun İstanbul istikametinde bir şerit trafiğe kapatılacak, bu nedenle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
     Milas-Yatağan yolunun 4-19. kilometreleri arasındaki Kozağaç mevki, Boğayokuşu mevki ve Karaltı mevki, patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı ve perşembe günleri 13.00-15.00 saatleri arasında trafiğe kapatılacak.
     Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 6-16 ve 80-87. kilometreleri arasındaki muhtelif kesimlerde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 08.00-19.00 saatleri arasında yol aralıklarla ulaşıma kapatılıyor.
     Söke-Milas ayrımı-Akbük-Didim yolunun 6-11. kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı, perşembe ve cumartesi günleri 14.00-16.00 saatleri arasında ulaşım sağlanamayacak.
    
    
    

Bu haberi 187 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir