Karayollarında durum

  • Yazı boyutu
Karayollarında durum

Karayollarında durum

Karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
     Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Durumu Bülteni'ne göre, O-2 Otoyolunun Mahmutbey Doğu Kavşağından Tekstilkent-İstoç-Başakşehir bağlantı yoluna ve yeni yerleşim alanlarına giriş ve çıkış sağlayan bağlantı kolları yapım çalışmaları nedeniyle Mahmutbey Doğu Kavşağı CD Kolu 0-1 kilometreleri arası kesiminde emniyet şeridi trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden kontrollü olarak sağlanıyor.
     Anamur-Gazipaşa yolunun 21-22'nci kilometreleri arasındaki (Kömürcüler mevki) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle bugün 14.00-16.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.
     Çay-Sultandağı yolunun 10-12'nci kilometreleri arasında altgeçit yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanıyor.
     Arhavi-Hopa-Sarp yolunun 26'ncı kilometresinde bulunan Liman Tüneli mevkisinde yapılacak aydınlatma direği montaj çalışmaları nedeniyle bugün 08.00-13.00 saatleri arasında Sarp-Hopa-Rize istikametinde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacak.
     İyidere-Rize-Pazar yolunun 44'üncü kilometresinde bulunan Eski Çayeli Tüneli mevkisinde yapılacak aydınlatma direği montaj çalışmaları nedeniyle bugün 13.00-17.00 saatleri arasında Hopa-Rize istikametinde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacak.
     Dursunbey-Harmancık yolunun 37'nci kilometresindeki Karagöz Köyü mevkisinde 19 Mart 2013 tarihinde ve 69'uncu kilometresinde Dursunbey girişinde ise bugün patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle yol ulaşıma kapatılacak.
     Dursunbey-Harmancık yolunun 28'inci kilometresindeki Eyüpbükü Köyü mevkisinde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle bugün 13.30-14.30 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.
     Muğla-Marmaris ayrımı-Ortaca yolunun 42-46'ncı kilometreleri arasında (Kocabel mevki) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı ve cumartesi günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.
     Söke-Milas yolunun 0-19'uncu kilometreleri arasında (Bafa Gölü-Karacabel Tüneli mevki) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle çarşamba ve cumartesi günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılıyor.
     Çatalca-Gebze Otoyol kesiminde bulunan köprü, viyadük ve tünellerin onarım ve depreme karşı güçlendirme çalışmaları nedeniyle 08.00-17.00 saatleri arasında çalışmanın durumuna göre bir şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden kontrollü olarak sağlanacak.
     Anadolu Otoyolu Kavşağı-Gümüşova arasında 58'inci kilometresindeki Batı Hereke viyadüğünde depreme karşı güçlendirme çalışmaları nedeniyle 08.00-17.00 saatleri arasında D-100 karayolunun İstanbul istikametinde bir şerit trafiğe kapatılacak, sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
     Milas-Yatağan yolunun 4-19'uncu kilometreleri arasındaki (Kozağaç, Boğayokuşu ve Karaltı mevkileri) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı ve perşembe günleri 13.00-15.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.
     Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 6-16 ve 80-87'nci kilometreleri arasındaki muhtelif kesimlerde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 08.00-19.00 saatleri arasında yol aralıklarla ulaşıma kapatılıyor.
     Söke-Milas ayrımı-Akbük-Didim yolunun 6-11'inci kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı, perşembe ve cumartesi günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.
    
    
    

Bu haberi 154 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir