Karayollarında durum

  • Yazı boyutu
Karayollarında durum

Karayollarında durum

Karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
     Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Durumu Bülteni'ne göre, Dursunbey-Harmancık yolunun 37. kilometresindeki Karagöz Köyü mevkisinde 19 Mart'ta ve 69. kilometresinde Dursunbey girişinde ise yarın patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle yol ulaşıma kapatılacak.
     Dursunbey-Harmancık yolunun 28. kilometresindeki Eyüpbükü Köyü mevkisinde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle bugün ve yarın 13.30-14.30 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.
     Korkuteli-Antalya yolunun 31-35. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanıyor.
     Edremit-Altınoluk yolunun 28-32. kilometreleri arası yoğun yağmur ve sel sularının yükselmesi nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanıyor.
     Mekece-Bozüyük yolunun 56-58. kilometreleri arasındaki Şelale rampası bitimi, Yuksek Hızlı Tren Projesi kapsamında by-pass geçişi yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanıyor.
     Muğla-Marmaris ayrımı-Ortaca yolunun 42-46. kilometreleri arasındaki Kocabel mevkisi, patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı ve cumartesi günleri 14.00-16.00 saatleri arasında trafiğe kapatılacak.
     Söke-Milas yolunun 0-19. kilometreleri arasındaki Bafa Gölü-Karacabel Tüneli mevkisi, patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle çarşamba ve cumartesi günleri 14.00-16.00 saatleri arasında trafiğe kapatılıyor.
     Anadolu Otoyolu-Gümüşova arasında bulunan köprü, viyadük ve tünellerin onarım ve depreme karşı güçlendirme çalışmaları nedeniyle Kurtköy ve Samandıra Bağlantı yollarında 23.00-06.00 saatleri arasında çalışmanın durumuna göre bir şerit trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer şeritlerden kontrollü olarak sağlanacak.
     Çatalca-Gebze Otoyol kesiminde bulunan köprü, viyadük ve tünellerin onarım ve depreme karşı güçlendirme çalışmaları nedeniyle 08.00-17.00 saatleri arasında çalışmanın durumuna göre bir şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden kontrollü olarak sağlanacak.
     Anadolu Otoyolu Kavşağı-Gümüşova arasında 58. kilometredeki Batı Hereke viyadüğünde depreme karşı güçlendirme çalışmaları nedeniyle 08.00-17.00 saatleri arasında D-100 karayolunun İstanbul istikametinde bir şerit trafiğe kapatılacak. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
     Milas-Yatağan yolunun 4-19. kilometreleri arasındaki Kozağaç mevkisi, Boğayokuşu mevkisi ve Karaltı mevkisi patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı ve perşembe günleri 13.00-15.00 saatleri arasında trafiğe kapatılacak.
     Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 6-16 ve 80-87. kilometreleri arasındaki muhtelif kesimlerde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 08.00-19.00 saatleri arasında yol aralıklarla ulaşıma kapatılıyor.
     Söke-Milas ayrımı-Akbük-Didim yolunun 6-11. kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı, perşembe ve cumartesi günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.
    
    
    

Bu haberi 184 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir