Karayollarında durum

  • Yazı boyutu
Karayollarında durum

Karayollarında durum

Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
     Karayolları Genel Müdürlüğü'nün Günlük Yol Durumu Bülteni'ne göre, Osmancık-Merzifon yolunun 56. kilometresinde (Çeltek Kavşağı mevkisi) meydana gelen Heyelan nedeniyle ulaşım kavşak kollarından sağlanıyor.
     Piraziz-Tirebolu yolunun Espiye ilçesi Yılgın köyü İzci Okulu mevkisinde yaya üst geçidi montaj çalışması nedeniyle 12 Mart'a kadar ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanıyor.
     Giresun-Trabzon yolunun 43-54. kilometreleri arasında (KTÜ Eğitim Fakültesi Kavşağı-Trabzon İmperial Kavşağı) 24 Şubat 2013 tarihindeki 33. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu nedeniyle Kuzey şeridi trafiğe kapatılarak ulaşım Eğitim Fakültesi Kavşağı-Beşirli arasında iki yönlü olarak sağlanacak. Rize-Giresun istikametindeki ulaşım ise Moloz-Faroz-Beşirli arası yoldan sağlanacak.
     Beşikdüzü-Trabzon yolunun Trabzon Şehir Geçişi İmperial Hastanesi mevkisinde yaya üst geçidi montaj çalışmaları nedeniyle 2 Mart'a kadar ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanıyor.
     Çatalca-Gebze Otoyol kesiminde bulunan köprü, viyadük ve tünellerin onarım ve depreme karşı güçlendirme çalışmaları nedeniyle 7 Nisan'a kadar 08.00-17.00 saatleri arasında çalışmanın durumuna göre bir şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden kontrollü olarak sağlanacak.
     Anadolu Otoyolu Kavşağı-Gümüşova arasında 58. kilometredeki Batı Hereke Viyadüğü'nde depreme karşı güçlendirme çalışmaları nedeniyle 7 Nisan'a kadar 08.00-17.00 saatleri arasında D-100 karayolunun İstanbul istikametinde bir şerit trafiğe kapatılacak. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
     Söke-Milas yolunun 59-61. kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 4 Mart'a kadar çarşamba ve cumartesi günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.
     Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 6-16 ve 80-87. kilometreleri arasındaki muhtelif kesimlerde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 08.00-19.00 saatleri arasında yol aralıklarla ulaşıma kapatılıyor.
     Söke-Milas yolunun 0-19. kilometreleri arasında (Bafa Gölü-Karacabel Tüneli mevkisi) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle çarşamba ve cumartesi günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılıyor.
     Söke-Milas ayrımı-Akbük-Didim yolunun 6-11. kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı, perşembe ve cumartesi günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.
    
    
    

Bu haberi 161 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir