Karayollarında durum

  • Yazı boyutu
Karayollarında durum

Karayollarında durum

Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
     Karayolları Genel Müdürlüğü'nün Günlük Yol Durumu Bülteni'ne göre, Anadolu otoyolu kavşağı-Gümüşova arası 58'inci kilometresindeki Batı Hereke viyadüğünde devam eden depreme karşı güçlendirme çalışmaları nedeniyle saat 17.00'ye kadar D-100 karayolunun İstanbul istikametinde bir şerit trafiğe kapatılacağından, sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
     Milas-Yatağan yolunun 4-19'uncu kilometreleri arasındaki Kozağaç, Boğayokuşu ve Karaltı mevkileri patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı ve perşembe günleri 13.00-15.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.
     Lapseki-Biga yolunun 49-53'üncü kilometreleri arasındaki sanat yapısı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanıyor.
     Kumluca-Kemer-Antalya yolunun 47-48'inci kilometrelerindeki Ağva Köprüsü mevkisi ile 56-57'nci kilometrelerindeki Palmiye Tatil Köyü mevkisinde devam eden patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 28 Şubat'a kadar pazartesi,çarşamba ve cuma günleri 15.00-16.00 saatleri arasında araç geçişine izin verilmeyecek.
     Söke-Milas yolunun 59-61'inci kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 4 Mart'a kadar çarşamba ve cumartesi günleri 14.00-16.00 saatleri arasında sürücüler söz konusu yolu kullanamayacak.
     Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 6-16 ve 80-87'nci kilometreleri arasındaki muhtelif kesimlerde devam eden patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle saat 19.00'a kadar yol aralıklarla ulaşıma kapatılıyor.
     Söke-Milas yolunun 0-19'uncu kilometreleri arasındaki Bafa Gölü-Karacabel Tüneli mevkisi patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle çarşamba ve cumartesi günleri 14.00-16.00 saatleri arasında araç geçişine izin verilmiyor.
     Söke-Milas ayrımı-Akbük-Didim yolunun 6-11'inci kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı, perşembe ve cumartesi günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.
    
    
    

Bu haberi 167 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir