Karayollarında durum

  • Yazı boyutu
Karayollarında durum

Karayollarında durum

Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
     Karayolları Genel Müdürlüğü'nün günlük yol durumu bültenine göre, İkizdere-İspir ve Divriği-Arapgir yolları kar ve tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.
     Akçaabat-Trabzon yolunun 51-53 ve 54-57 kilometreleri arasında (Trabzon Şehir geçişi) eski devlet yolundan banket altından yapılacak olan elektrik hattı döşeme çalışmaları nedeniyle 07.00-20.00 saatleri arasında ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacak.
     Havran-Balıkesir yolunun 27. kilometresindeki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle bugün 13.00-16.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.
     Anadolu Otoyolunun Çamlıca-Gebze Otoyol kesimi arasında bulunan üst geçit köprülerinde depreme karşı güçlendirme çalışmaları yapılacağından trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.
     Giresun-Trabzon yolunun 48. kilometresinde Trabzon şehir geçişi Beşirli mevkiinde yapılacak altyapı onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım Trabzon-Akçaabat istikametinde tek şeritten ve kontrollü olarak sağlanacak.
     Kumluca-Kemer-Antalya yolunun 56-57 kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle pazartesi, çarşamba ve cuma günleri 15.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.
     Artvin-Erzurum yolunun 1-18 kilometreleri arasındaki Deriner Barajının su tutması nedeniyle yol trafiğe kapatıldı, ulaşım, Artvin Sanayi Mahallesi Oruçlu mevkii arasındaki servis yolundan sağlanıyor.
     Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 6-16 ve 80-87 kilometreleri arasındaki muhtelif kesimlerde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 08.00-19.00 saatleri arasında yol aralıklarla ulaşıma kapatılacak.
    
    
    

Bu haberi 200 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir