Karayollarında durum

  • Yazı boyutu
Karayollarında durum

Karayollarında durum

Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
     Karayolları Genel Müdürlüğü'nün günlük yol durumu bültenine göre, Söke-Milas yolunun 40-42'nci kilometreleri arasında (Bafa Gölü Mevki) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle bugün 14.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.
     Mahmutbey Batı Kavşağı-Çamlıca Gişe sahası arası (Boğaziçi Köprüsü-Mahmutbey Havalimanı bağlantı yolu dahil) F.S.M Köprüsü yaya yolunda asfaltlama çalışmaları nedeniyle 25 Kasım tarihine kadar hafta içi 10.00-16.00, hafta sonu 08.00-17.00 saatleri arasında İstanbul-Ankara istikametinde sağ şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden kontrollü olarak sağlanacak.
     Dursunbey-Balıkesir yolunun 35-37'nci kilometreleri arasındaki (Göbel Köyü Mevki) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle bugün 13.30-14.30 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.
     Havran-Balıkesir yolunun 27'nci kilometresindeki (Balya Kavşağı Mevki) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 20-22-24 Kasım (Salı-Perşembe-Cumartesi) tarihleri 13.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.
     Anadolu Otoyolunun Düzce Kavşağı-Kaynaşlı Kavşağı 0-4'üncü kilometreleri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle 30 Kasım tarihine kadar İstanbul-Ankara istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanacak.
     Anadolu Otoyolunun İstanbul Kavşağı-Akıncı kesimindeki üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle Ankara-İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım İstanbul-Ankara istikametinden iki yönlü olarak sağlanıyor.
     Ankara Çevre Otoyolunun Ovacık Kavşağı-Havaalanı Kavşağı Kesiminin 4-7'nci kilometreleri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle Ovacık Kavşağı-Havaalanı Kavşağı istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım havaalanı kavşağı-Ovacık Kavşağı istikametinden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanacak.
     Kumluca-Kemer-Antalya yolunun 47-48'inci kilometreleri (Çamyuva 1 Kavşağı sonrası) arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle pazartesi, çarşamba ve cuma günleri 15.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.
     Giresun-Trabzon yolunun 23'üncü kilometresi (Yoroz Tüneli) ile 54'üncü kilometresindeki (Trabzon Tüneli) trafik ekipmanı montaj çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanıyor.
     Anadolu Otoyolu Çaydurt Kavşağı-Gerede Kavşağı arasında üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle Yeniçağa Kavşağının Ankara-İstanbul yönü kapalı olacağından Ankara yönünden gelenlerin Gerede Kavşağını kullanmaları, ayrıca Yeniçağa Kavşağı kapalı olduğundan Otoyolu kullanmak isteyenlerin gidecekleri yöne göre Gerede veya Çaydurt kavşaklarını kullanmaları gerekiyor.
     İyidere-Rize yolunun İyidere ilçe merkezinde yapılmakta olan yaya üst geçit çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak veriliyor. Piraziz-Giresun yolunun Bulancak ilçe merkezinde yapılmakta olan yaya üst geçit çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak veriliyor.
     Karabük-Eskipazar yolunun 1'inci kilometresinde meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanıyor. Dursunbey-Balıkesir yolunun 25-26'ncı kilometreleri arasındaki (Bağtepe Köyü Mevki) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 14-16 Kasım tarihlerinde 13.30-14.30 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.
     Konya-Seydişehir yolunun 35-39'uncu kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı, çarşamba ve perşembe günleri 14.00-17.00 saatleri arasında yol en fazla 2 saat süre ile trafiğe kapatılacak.
     Havran-Balıkesir yolunun 27'nci kilometresindeki (Balya Ayrımı Mevki) patlatmalı bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle bugün 13.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.
     Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 6-16 ve 80-87'nci kilometreleri arasındaki muhtelif kesimlerde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 08.00-19.00 saatleri arasında yol aralıklarla ulaşıma kapatılacak.
     Anadolu Otoyolunun Düzce Kavşağı-Kaynaşlı Kavşağı 0-4'üncü kilometreleri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle 30 Kasım tarihine kadar İstanbul-Ankara istikameti trafiğe kapatılacak ve ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanacak.
     Trabzon-Rize yolunun 18-25'inci kilometreleri (Arsin Organize Sanayi Bölgesi), 30-34'üncü kilometreleri ve 44-47'nci kilometreleri arasındaki (Çamburnu Tüneli Çıkışı-Of arası) ÇEDAŞ tarafından yapılacak olan aydınlatma çalışmaları nedeniyle 19 Kasım tarihine kadar 07.00-16.00 saatleri arasında ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacak.
     Beyşehir-Ilgın Ayrımı Kavşağı-Konya yolunun 3-13'üncü kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 7 Kasım-15 Aralık tarihleri arasında hafta içi her gün 14.00-17.00 saatleri arasında en fazla 2 saat süre ile yol ulaşıma kapatılacak.
     Beyşehir-Seydişehir-Alacabel yolunun 41-50'nci kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı, çarşamba ve perşembe günleri 14.00-17.00 saatleri arasında en fazla 2 saat süreyle yol ulaşıma kapatılacak.
     Dumlupınar-Altıntaş yolunda sürdürülen yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım otobüs, kamyon ve çekici gibi araçlara kapatıldı, binek araçların ise (otomobil, pikap...vs) geçişlerine ise kontrollü olarak izin veriliyor.
     Milas-Yatağan yolunun 4-19'uncu kilometreleri arasındaki (Kozağaç Mevki, Boğayokuşu Mevki ve Karaltı Mevki) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı ve perşembe günleri 13.00-15.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.
     TEM Otoyolunun Avcılar-Kınalı kesimi anayolda; Hadımköy, Çatalca, Silivri ve Kınalı Köprülü Kavşak kolları, gişe sahaları ve bağlantı yollarında üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanacak. Çalışmaların gece yapılacak bölümlerinde 23.00-07.00 saatleri arasında kavşak kolları trafiğe kapatılarak trafik alternatif güzergahlardan sağlanacak.
     Söke-Milas yolunun 0-19'uncu kilometreleri arasında (Bafa Gölü-Karacabel Tüneli Mevki) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle çarşamba ve cumartesi günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılıyor.
     Söke-Milas Ayrımı-Akbük-Didim yolunun 6-11'inci kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı, perşembe ve cumartesi günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.
     Artvin-Erzurum yolunun 1-18'inci kilometreleri arasındaki (Ardanuç il yolu ayrımı-Oruçlu Mevki arası) Deriner Barajının su tutması nedeniyle yol trafiğe kapanmış olup, ulaşım Artvin Sanayi Mahallesi Oruçlu Mevki arasındaki servis yolundan sağlanıyor.
    
    
    

Bu haberi 178 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir