Karayollarında durum

  • Yazı boyutu
Karayollarında durum

Karayollarında durum

Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
     Karayolları Genel Müdürlüğü'nün günlük yol durumu bültenine göre, Anadolu Otoyolu'nun Çaydurt Kavşağı ile Yeniçağa Kavşağı kesiminin 9-11. kilometreleri arasındaki üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle İstanbul-Ankara istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü olarak yürütülüyor.
     İyidere-Rize-Fındıklı yolunun bazı kesimlerinde orta refüjlerde bulunan aydınlatma direklerindeki hasar yenileme çalışmaları nedeniyle şerit daraltması yapılacağından ulaşım kontrollü sağlanacak.
     Ankara Çevre Otoyolu'nun Susuz Kavşağı-Çeltikçi Kavşağı 31-36. kilometreleri arasında üstyapı çalışmaları nedeniyle Ankara-İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten kontrollü şekilde verilecek.
     Salihli-Kula yolunun 47-49. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak yürütülüyor.
     Havran-Balıkesir yolunun 27. kilometresi (Balya Kavşağı) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 13:00-16:00 saatleri arasında ulaşıma kapalı olacak.
     Manisa-Akhisar yolunun 42-44. kilometreleri arasındaki asfalt çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanıyor.
     Beyşehir-Ilgın Ayrımı-Konya yolunun 1-3. kilometreleri arasında devam eden patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle hafta içi her gün 14:00-17:00 saatleri arasında en fazla 2 saat süre ile yol ulaşıma kapatılacak.
     Giresun-Trabzon yolu üzerinde bulunan Keşap, Geçilmez, Uluburun, Arıdurak, Kiliseburnu, Tirebolu-1, Tirebolu-2 ve Eynesil Tünellerinde trafik ekipman montaj çalışmaları nedeniyle 07:30-17:30 saatleri arasında ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor.
     Dumlupınar-Altıntaş arasında sürdürülen yapım çalışmaları nedeniyle yol otobüs, kamyon ve çekici gibi araçlara kapatılmış olup, binek araçların (otomobil, pikap) geçişlerine kontrollü olarak izin veriliyor.
     Milas-Yatağan yolunun 4-19. kilometreleri (Kozağaç, Boğayokuşu ve Karaltı mevkileri) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı ve perşembe günleri 13:00-15:00 saatleri arasında trafiğe kapatılacak.
     (Konya-Isparta) İl Sınırı-Yalvaç Ayrımı yolunun 6-18. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle yol ulaşıma kapalı.
     TEM Otoyolu'nun Avcılar-Kınalı kesimi anayolda, Hadımköy, Çatalca, Silivri ve Kınalı Köprülü Kavşak kolları, gişe sahaları ve bağlantı yollarındaki üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanacak; çalışmaların gece yapılacak bölümlerinde 23:00-07:00 saatleri arasında kavşak kolları trafiğe kapatılarak ulaşıma alternatif güzergahlardan izin verilecek.
     Söke-Milas yolunun 0-19. kilometreleri arasında (Bafa Gölü-Karacabel Tüneli mevkisi) sürdürülen patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle çarşamba ve cumartesi günleri 14:00-16:00 saatleri arasında yol trafiğe kapalı olacak.
     Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 6-16 ve 80-87. kilometreleri arasındaki muhtelif kesimlerde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 08:00-19:00 saatleri arasında yol aralıklarla trafiğe kapatılacak.
     (Söke-Milas) Ayrımı-Akbük-Didim yolunun 6-11. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı, perşembe ve cumartesi günleri 14:00-16:00 saatleri arasında yol trafiğe kapalı olacak.
     Artvin-Erzurum yolunun 1-18. kilometreleri arasındaki (Ardanuç il yolu ayrımı-Oruçlu mevkisi arası) Deriner Barajı'nın su tutması nedeniyle yol trafiğe kapanmış olup, ulaşım Artvin Sanayi Mahallesi Oruçlu mevkisi arasındaki servis yolundan sağlanıyor.
    
    
    

Bu haberi 185 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir