Karayollarında durum -Çaldıran-Doğubeyazıt, Karayazı-Elmalıdere, Göle-Kars, Şavşat-Ardahan,…

  • Yazı boyutu
Karayollarında durum
  -Çaldıran-Doğubeyazıt, Karayazı-Elmalıdere, Göle-Kars,
  Şavşat-Ardahan,…

Karayollarında durum -Çaldıran-Doğubeyazıt, Karayazı-Elmalıdere, Göle-Kars, Şavşat-Ardahan, Ardahan-Çıldır arasındaki yollar kar ve tipi nedeniyle ulaşıma kapandı

Çaldıran-Doğubeyazıt (Tendürek Geçidi), Karayazı-Elmalıdere, Göle-Kars, Şavşat-Ardahan, Ardahan-Çıldır arasındaki yollar kar ve tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.
     Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
     Karayolları Genel Müdürlüğü'nün günlük yol durumu bültenine göre Çaldıran-Doğubeyazıt (Tendürek Geçidi), Karayazı-Elmalıdere, Göle-Kars, Şavşat-Ardahan, Ardahan-Çıldır yolları kar ve tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.
     Elazığ-Maden-Diyarbakır yolunun 58'inci kilommetresinde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle bugün 12.00-15.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.
     Dursunbey-Balıkesir yolunun 0-73'üncü kilometreleri arasında (Karagözköyü ile Dursunbey Girişi) bugün, 37-38 ve 69-70'inci kilometreleri arasında (Bağtepe-Akbaşlar mevkisi) 8 Mart Cuma günü, 26-27 ve 50-51'inci kilometreleri arasında (Eyüpbükü mevkisi) ise yarın 13.30-14.30 saatleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılacak.
     Muğla-Marmaris ayrımı-Ortaca yolunun 42-46'ıncı kilometreleri arasında (Kocabel mevkisi) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 9 Mart Cumartesi günü 14.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.
     Ankara-Pozantı Otoyolu'nun 350-366'ıncı kilometreleri arasındaki Çiftehan-Pozantı kesiminde heyelan önlemeye yönelik yapı çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
     Anadolu Otoyolu-Gümüşova arasında bulunan köprü, viyadük ve tünellerin onarım ve depreme karşı güçlendirme çalışmaları nedeniyle Kurtköy ve Samandıra bağlantı yollarında 23.00-06.00 saatleri arasında çalışmanın durumuna göre bir şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden kontrollü olarak sağlanıyor.
     Çatalca-Gebze Otoyol kesiminde bulunan köprü, viyadük ve tünellerin onarım ve depreme karşı güçlendirme çalışmaları nedeniyle 08.00-17.00 saatleri arasında çalışmanın durumuna göre bir şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden kontrollü olarak sağlanacak.
     Anadolu Otoyolu Kavşağı-Gümüşova arasında 58'inci kilometredeki Batı Hereke Viyadüğü'nde depreme karşı güçlendirme çalışmaları nedeniyle 08.00-17.00 saatleri arasında D-100 karayolunun İstanbul istikametinde bir şerit trafiğe kapatılacak.
     Milas-Yatağan yolunun 4-19'uncu kilometreleri arasında (Kozağaç, Boğayokuşu ve Karaltı mevkisi) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 8 Mart Cuma günü 13.00-15.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.
     Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 6-16 ve 80-87'inci kimometreleri arasındaki muhtelif kesimlerde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 08.00-19.00 saatleri arasında yol aralıklarla ulaşıma kapatılacak.
     Söke-Milas yolunun 0-19'uncu kilometreleri arasında (Bafa Gölü-Karacabel Tüneli mevkisi) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle bugün ve 9 Mart Cumartesi günü 14.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.
     Söke-Milas ayrımı-Akbük-Didim yolunun 6-11'inci kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle yarın ve 9 Mart Cumartesi günü 14.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.
    
    
    

Bu haberi 345 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir