Karakaş Atlantis yeni bir yatırıma hazırlanıyor

  • Yazı boyutu
Karakaş Atlantis yeni bir yatırıma hazırlanıyor

Karakaş Atlantis yeni bir yatırıma hazırlanıyor

Karakaş Atlantis, üretim ve faaliyet alanını iki katına çıkarmayı hedefliyor.
     Karakaş Atlantis'ten yapılan açıklamaya göre şirket, halka arz sonrası yatırımlarına bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. İzmir'de faaliyet gösterdiği binanın yanındaki binayı satın alma görüşmelerine başlayan Karakaş Atlantis, bu binanın alınması ile şirketin üretim ve yönetim faaliyet alanını 2 katına çıkarmayı planlıyor.
     En kısa zamanda bu satın alma projesini gerçekleştirmek istediklerini belirten Karakaş Atlantis Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Karakaş, satın almaya ilişkin şu değerlendirmelerde bulundu:
     "Büyümeye yönelik üretim, yönetim ve pazarlama faaliyetlerimiz önümüzdeki dönemlerde de hızla devam edecek. Amacımız, belirlediğimiz hedeflere ulaşmak, bu hedeflere ulaşabilmek için de öncelikle yapılması gerekenleri yaparak işlerimize daha konsantre şekilde sarılmak istiyoruz. Bu alanda yine en son bilgi işlem alt yapımızı yeniledik, şimdi de daha rahat, daha verimli ve gelişimimizi daha hızlı sağlayabileceğimiz bir ortama kavuşmak üzereyiz. Bu satın alma projemizde fırsat kolladığımız bir projemizdi, bizim için uygun şartlar oluşmaya başlayınca fırsatı değerlendirmek istedik ve görüşmelere başladık. En kısa zamanda görüşmeleri olumlu sonuçlandırıp, büyümüş yeni üretim sahamız ve yönetim alanlarımız ile yolumuza hızla devam edeceğiz. Artık hem üretim, hem de idari açıdan çok daha rahat koşullarda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu da bizim üretimimizi ve diğer faaliyetlerimizi geliştirmemizde önemli katkıda bulunacak. Önümüzdeki dönemde personel istihdamı açısından da fayda sağlayacak olan bu satın alma projesi kapsamında yeni ekip arkadaşlarımızı kadromuza dahil etmeyi planlamaktayız."
    
    
    

Bu haberi 135 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir