Karakaş Atlantis, yatırım ortaklarına 2012 karını dağıtacak

  • Yazı boyutu
Karakaş Atlantis, yatırım ortaklarına 2012 karını dağıtacak

Karakaş Atlantis, yatırım ortaklarına 2012 karını dağıtacak

Karakaş Atlantis, yatırım ortaklarına kar payı dağıtacak.
     Yapılan açıklamaya göre, Karakaş Atlantis, 30 Nisan 2013 tarihinde başlayacak çalışmayla net dağıtılabilir dönem karının yüzde 20'sini yatırımcılarıyla paylaşacak.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Karakaş Atlantis Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Karakaş, kar dağıtan bir şirket olmak istediklerini belirterek şunları kaydetti:
     "Karakaş Atlantis olarak kar dağıtan bir şirket olmak istiyoruz. Yatırımcılarımız nasıl bize güvendi ise, bizim de yatırımcılarımızın kazanması için elimizden gelen tüm gayreti sarfedeceğimize emin olabilirler. Altındaki düşük ons seyrinden ve son dönemde açıklanan gelir tablomuzda ciddi kur farkından dolayı karımızda azalma görülse de, öz sermayemizde bir değişiklik olmadığı ve bilançomuzun ana kalemi büyük oranda altın stoğu olduğu için, ons kurunun yükselmesiyle bilançomuz da ciddi artışa geçecektir. Bu yükselişte yatırımcılarımıza kar dağıtımı olarak yansıyacaktır."
    
    
    

Bu haberi 151 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir