"Karakaş Atlantis hedef büyüttü"

  • Yazı boyutu
"Karakaş Atlantis hedef büyüttü"

"Karakaş Atlantis hedef büyüttü"

Karakaş Atlantis, kuyumculuğun hak ettiği yere gelebilmesi ve sektör sorunlarını daha iyi analiz edip, çözüm ortağı olmak için bin 500'e yakın bayisi ile yeni bir dönemi başlattığını belirtti.
     Şirketten yapılan açıklamada, kuyumculuğun, farklı beğeni düzeyi ve farklı zevklere göre ürün ve hizmet üretirken hem çok zevkli hem de çok özveri isteyen bir sanat olduğuna ve güvenilir olunmasının da şart olduğununa işaret edildi.
     Karakaş Atlantis'in, güven ve doğruluğun sektörün yapı taşı olduğunun bilincinde olan bir firma olduğu vurgulanan açıklamada, "Karakaş Atlantis olarak 50 yıla yakın bir zamandır sektörümüzü destekledik. Bayilerimizi, iş ortaklarımızı bilinçlendiriyoruz, bilgilendiriyoruz, gelişmelerini sağlıyoruz. Buna katkı sağlamak amacıyla, sektörün sorunlarına, bayilerimizin sorun, istek ve taleplerine duyarsız kalmamak adına bin 500'e yakın bayimizle anket çalışmasına başlıyoruz. Hazırlanan anketlerde firma ve sektör adına birçok konuya, birçok soruna değinildi. Kuyumcularımızın sesine kulak vererek bu konuda bir ilk olacağımızı, sektörün sorunlarının çözümünde de büyük bir adım olacağını düşünüyoruz" ifadelerine yer verildi.
     Açıklamada şunlar kaydedildi:
     "Borsada işlem görmeye başlayarak şeffaflığa ne kadar önem verdiğimizin, kar payı dağıtarak güven ve samimiyetimizin kuyumcularla birlikte yatırımcılarımız tarafından da bilinmesini istiyoruz. Önümüzdeki yıllarda paydaşlarımızın karımızdan daha çok pay alabilmesi için karımızı ve verimliliği artırmanın formüllerini geliştiriyoruz. Bu yılki beklentimiz altının ons fiyatının yükseleceği yönünde; bu yükselişle bilançomuzun ve sermayemizin değerinin yükseleceğini biliyoruz.
     Firma olarak sektörde birçok konuda öncü olduğumuzun bilincindeyiz ve bu konumu yeni dönem içinde üstleneceğimiz sosyal sorumluluk projeleriyle de desteklemek istiyoruz. Sektörümüzün dünya piyasalarıyla entegrasyonunda sektöre katkı sağlarken, geleneksel yapımızdan da ödün vermeden yardımlaşma, dayanışma ve sosyal sorumluluk anlamında da toplumumuzu desteklemeyi amaçlıyoruz."
    
    
    

Bu haberi 227 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir