Karabük'te Vergi Rekortmenleri Ödül Töreni -2011 yılında en çok kurumlar ve gelir vergisi…

  • Yazı boyutu
Karabük'te Vergi Rekortmenleri Ödül Töreni
  -2011 yılında en çok kurumlar ve gelir vergisi…

Karabük'te Vergi Rekortmenleri Ödül Töreni -2011 yılında en çok kurumlar ve gelir vergisi verenler için ödül töreni düzenlendi -Vali Yardımcısı Ünsal: -"İlimizde faaliyet gösterip de burada vergilendirilmeyen, başka illerin vergi dairesine kayıtlı olanlarda buradan vergilendirilse Karabük'ün ilk 3 il arasına gireceği kanaatindeyim"

Karabük'te 2011 yılı vergilendirme döneminde en çok kurumlar ve gelir vergisi verenler için ödül töreni düzenlendi.
     Karabük Vergi Dairesi Başkanlığı'nca, 24. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Yenişehir Büyük Kulüp'te düzenlenen "Karabük Vergi Rekortmenleri Ödül Töreni"nde konuşan Karabük Vali Yardımcısı Abidin Ünsal, Karabük'ün vergilendirmede Türkiye genelinde her zaman ilk 10 içinde yer aldığını söyledi.
     Bu durumun gurur verici olduğunu ifade eden Ünsal, "İlimizde faaliyet gösterip de burada vergilendirilmeyen, başka illerin vergi dairesine kayıtlı olanlarda buradan vergilendirilse Karabük'ün ilk 3 il arasına gireceği kanaatindeyim. Bu hakikaten Karabük ve mükelleflerimiz için gurur verici ve övünülebilecek bir şeydir. Tabi bunda defterdarlığımız çalışanlarının da büyük payı vardır. Ben kendilerini de kutluyorum ve başarılar diliyorum" diye konuştu.
     Kurumlar vergisinde Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) A.Ş birinci, Karabük Çelik Yapı (KARÇELSAN) A.Ş ikinci, Karabük Çelik Yapı Fabrikaları (KARÇEL) A.Ş'de üçüncü sırada yer aldı.
     Konuşmanın ardından protokol üyelerince, en çok kurumlar ve gelir vergisi verenlere plaket takdim edildi.
    
    
    

Bu haberi 351 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir