Kanada Dil Okulum

  İstanbul (Şişli / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5456231 -- --
  Jekfer Kozanoğlu (Firma Sahibi / Ortağı)

  Kanada Dil Eğitimi

  • Ürün Adı : Kanada Dil Eğitimi
  • Hizmet Kategorisi : Dil Kursları

  Hizmet Hakkında

  Ofisimiz Kanada’nın en büyük şehri Toronto’da bulunmaktadır. Danışmanlık hizmeti alan öğrenciler Kanada’daki egitim süreci boyunca danışmanlarının desteğine kolayca ulaşmanın rahatlığını yaşayacaklardır.

  Kanada’da eğitim hakkında detaylı bilgilere yer verdiğimiz websitemizde Kanada dil okulları (İngilizce/Fransızca), mesleki programlar, IELTS-TOEFL sınavları hazırlık kursları, sertifika-diploma programları, üniversite eğitimi ve Kanada yaz okulları ile ilgili bilgileri bulacaksınız.

  Temsilciliğini yaptığımız okulların en güncel bilgilerini ve yaptıkları promosyonları websitemizden takip edebilir, Türkiye’deki diğer yurtdışı eğitim danışmanlığı şirketlerinin sunduğu fiyatlarla bizimkileri karşılaştırabilirsiniz.

  Temsilciliğini yaptığımız okulların adlarını ve websitelerini Yaz Okulları/Kampları ve Dil Okulları alt başlıklarında görebilirsiniz.

  Okul kayıt işlemlerinizi Kanada Dil Okulum Eğitim Danışmanlığı vasıtasıyla yaptığınızda, sizin için en uygun yurt dışı eğitim programına onlarca seçenek arasından kolayca karar verebilirsiniz.

  Diğer yandan tüm yazışmalar, tercümeler, konaklama hizmetleri, Kanada’ya gelişinizde karşılanma, para transferi, Kanada Öğrenci Vizesi, uçak bileti ayarlama konularında da size hizmet verebiliriz.

  Özetle size sağlayacağımız hizmet, okul seçimi ile sınırlı kalmayıp eğitiminiz boyunca Kanada sınırları içinde de devam edecektir.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Hizmetleri

  Kanada Dil Okulum
  İstanbul (Şişli / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5456231 / --
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir