Kamus Data Process Bilişim Teknolojileri

  Paşakent Mahallesi 1046 Sokak Platin Sitesi B Blok No 16 Balıkesir - Bandırma ( / / Türkiye)
  090-266-7151400 090-532-3556906
  Gökhan Dağli (Firma Sahibi / Ortağı)

  Kamus Sender V2.0 Toplu Mail Gönderme Programı

  • İlan Sahibi : Gökhan Dağli
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye /
  • İlan Türü : Satım İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 27 Ocak 2010 Çarşamba
  • İlan Bitiş Tarihi : 23 Kasım 2012 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Teknoloji

  Kamus Sender V2.0 Toplu Mail Gönderme Programı İlan Açıklaması

  Özellikleri Nedir?

  Kamus Sender v2.0 Professional türkiye`de en çok tercih edilen mail gönderme programıdır. Raporlama analiz olarak okundu bilgisi, tıklama bilgisi alınabilmektedir. Programa yüklediğiniz mail adreslerini önce mail doğrulama sisteminden geçirip kullanılmayan mail adreslerini listenizden çıkarabilir ve %100 güncel mail adreslerine gönderim yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz maillerin altına listeden çıkmak isteyenler için link otomatik olarak gönderilmektedir.

  Neden Kamus Sender?

  Süper Hızlı Gönderim;
  Kamus Sender Mail Programı Object Oriented Programming(Nesne Tabanlı Programlama) ve Multi-Threading(Çoklu işlem çalıştırma) özelliğine sahip bir programdır. Nesne tabanlı program mimarisiyle bilgisayar ve internet kaynaklarını çok iyi optimize edilmiş şekilde kullanarak Çoklu işlem çalıştırma sistemiyle de aynı anda birden çok mail gönderir.

  Anlık Raporlama;
  Kamus Sender Mail Programı ile maillerinizi gönderirken anlık olarak hangi mail adresinin gönderildiğini, okunduğunu ve e-mail şablonunuzun içerisindeki linklere kimlerin yada kaç kişinin tıkladığını görebilirsiniz.

  SMTP Modülü;
  Kamus Sender Mail Programını SMTP modülüyle gönderimlerde bir mail hesabı belirterek o sunucu üzerinden gönderimleri yapar. SMTP modülünü kullandığınızda bir bağlantıda 50 mail birden gönderir. Dilerseniz SMTP modülünde gönderme aralığı belirleyebilirsiniz.

  Teknik Destek;
  Kamus Sender Program içerisindeki Hakkımızda menüsünden her tür bilgiye ulaşabileceğiniz gibi Pazartesi-Cuma 09:30-17:30 arası firmamızın telefon numaralarını arayarak sorunlarınızı yada sorularınızı sorabilir ve cevap alabilirsiniz.

  Ek Lisans Alımı Hakkında Bigi;
  Kamus Sender Programımız tek bilgisayar kullanımlıdır ve size verilen aktivasyon bilgileriniz ile sadece ilk giriş yaptığınız bilgisayarda kullanabilirsiniz. Ek Lisans alarak 2-3 Bilgisayarda daha kullabilirsiniz.

  Professional Özellikler?

  Okundu Bilgisi;
  Kamus Sender Mail Programı ile gönderdiğiniz mailler i

  Tümünü göster
  Kamus Data Process Bilişim Teknolojileri
  Paşakent Mahallesi 1046 Sokak Platin Sitesi B Blok No 16 Balıkesir - Bandırma ( / / Türkiye)
  090-266-7151400
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir