Veranda Ahşap Ve Taş Yapı Aş

  2. İnönü cad. Pınarlı bel. no;137 (Aksu / Antalya / Türkiye)
  090-242-4622200 090-242-4622230
  Hüseyin Solak (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Kamış Çatı Veranda Ltd. Şti Antalya

  • Ürün Adı : Kamış Çatı Veranda Ltd. Şti Antalya

  Ürün Hakkında

  KAMIŞ ÇATILAR

  VERANDA AHŞAP VE TAŞ YAPI, kamış çatı sektöründe deneyim kazanmış, birçok tesise gururla imzasını atmış bir şirkettir.
  Kamış çatı altında yaşamak, Avrupa’da kaliteye ve konfora değer veren, gelir seviyesi yüksek olan kişilerin tercih ettikleri bir yaşam tarzıdır. Öyle ki, Hollanda, Belçika, Fransa, Almanya, İngiltere ve İsveç’te, kamış çatı, öncelikli ve lüks bir yaşam tarzının simgesi haline gelmiştir. kullanımı tropik ve sıcak bir görünüş verdiğinden Turizm tesislerinin
  cazibesini artırmaktadır.
  Ayrıca, kamış çatılar yazın kiremit çatılara göre daha serin olmakta,, kışın ise ısı yalıtımı nedeniyle sıcak havayı içerde muhafaza etmektedir. Bu çatılar tamamen doğal bir görünüme sahip olup doğa ile bütünleştiğinden tercih edilmektedir. . Amacımız Türkiye’deki turizm sektörüne kamış çatıyı tanıtmak ve sayısız olanaklarından bu sektörün faydalanmasını sağlamaktır.
  VERANDA AHŞAP VE TAŞ YAPI, kendi döneminin aynası olma yolundaki çalışmalarını, uygulamalarında doğadan aldığı ilhamı, çağdaş üretim teknikleri ile geliştirerek müşterilerimizin yaşam alanlarında farklı ihtiyaçları karşılayacak şekilde zaman içinde çeşitlendirmiştir.
  VERANDA AHŞAP VE TAŞ YAPI’ nın ülkemizde öncülüğünü yaptığı Kamış Çatı Evler - kamış çatı kamelyalar- kamış çatı veranda yapılar ile ihtişamlı ve estetik görünümlerinin yanı sıra kullanıcılarına tamamen doğal ve sağlıklı bir yaşam alanı sağlamaktadır. Uygulandığı alanlarda dayanıklı bir izolasyon malzemesi olarak, yazları ferahlatıcı bir serinlik, kışları huzurlu bir sıcaklık sağlayan Kamış Çatılar, aynı zamanda evde sürekli bir havalandırma sağlayarak nem sorununa da doğal bir çözüm olmaktadır.
  Sorular:
  - Kamış çatılarda böceklenme sorunu olur mu?
  - Kesinlikle olmaz.
  - Kamış çatılarda çürüme olur mu?
  -Evet, zaten özelliği de budur. 10 yıl sonunda çürüyüp mantarlaştıktan sonra bütün kutucuklar birbirine yapışır ve tek parça bir kalıpmış gibi görünür. Ancak çürüme esnasında koku yapmaz ve çatının görünümünde herhangi bir bozukluk olmaz. Her değişim sizin için daha güzel bir görünüm sağlayacaktır.
  -Kamış çatının ömrü ne kadardır?
  -Ortalama olarak 60 yıldır. Ancak İngiltere ve Hollanda’da 200 yıllık çatılar mevcuttur, hala sağlamdır ve yeni gibi durmaktadır.
  -Bu tip çatılar sonuç olarak kamıştan yapılıyor, yanma tehlikesi var mıdır?
  - Kamışın bir metreküpünün ağırlığı 250 kg dan 350 kg.a kadar olabilir. Bir metrekare uzunluğunda ve 34 santimetre kalınlığındaki kamış çatının ağırlığı 35 kilogramdır. Bu da demek oluyor ki, i 30 cm kalınlığında bir çatı yapmak için ortalama 95 cm lik bir kalınlığı preslemek ve 30 cm olana kadar sıkıştırmak gerekir.. Bundan dolayı, Preslemenin vermiş olduğu yoğunluk alevin alt bölgeye geçme şansını yok eder, yanma riski de %4 lerde kalır.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Veranda Ahşap Ve Taş Yapı Aş
  2. İnönü cad. Pınarlı bel. no;137 (Aksu / Antalya / Türkiye)
  090-242-4622200
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir