Kalkınma Bakan Yardımcısı Ceylan: -"Ülkemiz istikrarlı büyüme ve kalkınma sürecine kararlılıkla…

  • Yazı boyutu
Kalkınma Bakan Yardımcısı Ceylan:
  -"Ülkemiz istikrarlı büyüme ve kalkınma sürecine 
  kararlılıkla…

Kalkınma Bakan Yardımcısı Ceylan: -"Ülkemiz istikrarlı büyüme ve kalkınma sürecine kararlılıkla devam etmekte, 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir"

Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, "Ülkemiz istikrarlı büyüme ve kalkınma sürecine kararlılıkla devam etmekte, 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir" dedi.
     Ceylan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'nin son 10 yılda başta ekonomi olmak üzere eğitim, sağlık, ulaştırma gibi hemen her alanda kaydettiği başarılarla bugün geleceğe umutla baktığını söyledi.
     Başarılı bir yılı daha geride bıraktıklarını ve yeni bir yıla girmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Ceylan, şunları kaydetti:
     "2013 yılında yine her alanda hayata geçirilecek çok büyük projeler var. 10. Kalkınma Planı Çalışmaları devam ediyor. 5 yıllık planın çalışmaları 2013 yılında da devam edecek. Plan 2014 yılında yürürlüğe girecek. Hükümetimizin 2023 yılı hedefleri doğrultusunda bakanlık olarak gerekli bütün çalışmaları yeni yılda da sürdüreceğiz. Bu çalışmalar makro ekonomiden sosyal güvenlik sistemine, eğitimden sağlığa, turizmden ulaştırmaya, bölgesel gelişmeden çevreye, sanayiden girişimciliğe, tarımdan enerjiye, makro ve sektörel kalkınmaya kadar uzanıyor. Ülkemiz istikrarlı büyüme ve kalkınma sürecine kararlılıkla devam etmekte, 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. Karşıladığımız 2013 yılı, bütün insanlığa barış getirmesini, milletimizin birlik ve beraberliğini daha da güçlendirmesini diliyorum."
    
    
    

Bu haberi 382 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir