Kale'ye A' Design Awards'tan 4 tasarım ödülü

  • Yazı boyutu
Kale'ye A' Design Awards'tan 4 tasarım ödülü

Kale'ye A' Design Awards'tan 4 tasarım ödülü

Kale, bünyesindeki K.I.D (Kale Design & Innovation - Kale Tasarım & İnovasyon Grubu) ve alanında uzman tasarımcılarla yaptığı işbirliğiyle hayata geçirdiği koleksiyonları ile, A' Design Awards 2012-2013'te 4 ayrı tasarım ödülünün sahibi oldu.
     Şirket açıklamasına göre, 3 bin 56 tasarımın yarıştığı A' Design Awards'ta Kale, Beyaz Saray banyo mobilyası koleksiyonu ile yarışmadaki en yüksek ödül olan "A' Design Platinium Award", Saraylı bütünsel banyo koleksiyonu ile de "A' Design Silver Award" ödüllerinin sahibi oldu.
     Şirket aynı zamanda Stone&More doğal taş koleksiyonu ile "A' Design Golden Award" ve Nordic bütünsel banyo koleksiyonu ile de "A' Design Award" ödüllerini almaya hak kazandı.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Kale Grubu Tasarım ve İnovasyondan Sorumlu Başkan Yardımcısı Sertaç Ersayın, A' Design Awards'ta 4 tasarım ödülü birden alan Kale'nin uluslararası alanda önemli bir başarıya daha imza attığını belirtti.
     Aldıkları ödüllerin tasarım grubunu daha yenilikçi ve özgün ürünler tasarlamak için motive ettiğini, çalışmalarına bu çerçevede devam edeceklerini aktaran Ersayın, Kale'nin dünyanın en prestijli ve köklü tasarım ödüllerinden iF Product Design Award 2013'te de 2 ödül birden aldığını anımsattı.
     Yakın dönemde EDIDA'da (Elle Decoration International Design Awards) "Duvar Kaplamaları" kategorisinin birincisi olarak önemli bir ödüle daha sahip olduklarını vurgulayan Ersayın, "Tüm bunlara ek olarak Kale Grubu, firmaların tasarım alanındaki yönetim stratejilerini ve tasarıma bakış açılarını değerlendiren Design Management Europe tarafından (DME) onur ödülüne layık görüldü. Yenilikçi yaklaşımla sürdürdüğümüz ve çok yakın dönemde aldığımız birçok uluslararası ödül ile, bu alanda oluşturduğumuz stratejide emin adımlar ile ilerlediğimizi bir kez daha kanıtladığımızı düşünüyorum" ifadelerini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 152 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir