Kale Grubu Trabzon'da yeni mağaza açtı

  • Yazı boyutu
Kale Grubu Trabzon'da yeni mağaza açtı

Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Okyay:"Mağazamız, Trabzon ili için bu ölçekte ve bu mağazacılık seviyesinde bir ilk"

Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Bodur Okyay, Trabzon'da açılan mağazalarının, Trabzon ili için bu ölçek ve bu mağazacılık seviyesinde bir ilk olduğunu ifade etti.
     Okyay, Yıldızlı beldesindeki mağazanın açılış töreninde yaptığı konuşmada, Karadeniz Bölgesi'nin hem ekonomik hem de beşeri anlamda merkezi, tarihin, muhteşem doğanın ve futbolun kalbi Trabzon'da olmaktan mutlu olduğunu belirterek, "Yapısun bayimizin yeni mağazasının açılışı için buradayız. Sayın bakanım ve milletvekilim Faruk Nafız Özak, iş adamlarımız İskender Önal ve Hasan Sağlam'ın ortaklığı ile kurulan Yapısun, 38 yıldır Kale Grubu ile aynı ülkü doğrultusunda yürüyerek bugünlere büyük özveri, azim ve çalışkanlıkla ulaştı" dedi.
     Okyay, bu iş ortaklığının her iki taraf için yıllarca başarının adı olduğunu vurgulayarak, şöyle devam etti:
     "Böyle iş ortaklıkları her şirkete nasip olmaz, bu anlamda çok şanslıyız. Kale Grubu'nun Karadeniz'deki en önemli bayrağını taşıyan Yapısun'un yeni mağazası bugün tüketicilerini ağırlamaya başlıyor. Mağazamız, Trabzon ili için bu ölçekte ve bu mağazacılık seviyesinde bir ilk. Bölgenin perakendecilik anlayışını değiştiren, tüm yöre için dikkatle takip edilen bir vizyon ve görünürlüğe sahip. Tüm ürünlere ulaşabileceğiniz bu mağazamız, Kale Grubu'nun hem satış hem de pazarlama misyonuna en iyi şekilde hizmet ederken, kurumsal duruşuna da katkı yapmaktadır."
     Açılış törenine Trabzon Valisi Recep Kızılcık, AK Parti Trabzon Milletvekili Faruk Nafız Özak, Emniyet Müdürü Ertan Yavaş, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, davetliler ve Trabzonsporlu bazı futbolcular da katıldı.
    
    
    


Bu haberi 359 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir