Kale Grubu Hong Kong'da showroom açtı

  • Yazı boyutu
Kale Grubu Hong Kong'da showroom açtı

Kale Grubu Hong Kong'da showroom açtı

Kale Grubu; Asya Pasifik bölgesinin en önemli ticaret merkezi niteliğindeki Hong Kong'daki mağazasıyla, yurt dışındaki showroom sayısını 13'e çıkardı.
     Kale Grubu'ndan yapılan açıklamaya göre, Uluslararası pazarlarda lokal dinamiklere uyumlu bir şekilde büyümeyi ve yurt içi-yurt dışı satış dengesini sağlamayı hedefleyen Kale Grubu; Frankfurt-Giessen (Almanya), Sassuolo (İtalya), Abidjan (Fildişi Sahili), Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Bağdat, Erbil (Irak), Bakü (Azerbaycan), Riyad (Suudi Arabistan), Tripoli (Libya), Beyrut (Lübnan), Girne, Magosa (KKTC) mağazalarının ardından, Hong Kong (Çin) gibi önemli ticaret merkezinde de yerini aldı.
     Açıklamada Avrupa'nın 3'üncü, dünyanın 12'nci büyük seramik karo üreticisi olarak, yeni ürünler ve yenilenen satış noktalarıyla son yıllarda önemli adımlar attıklarını belirten Kale Grubu Yapı Ürünleri Grubu Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı İhsan Karagöz, "Küreselleşme çalışmaları kapsamında farklı coğrafyalardaki konumumuzu güçlendirmek amacıyla, seramik pazarının önemli ülkelerinde mağazalar açmayı hızlandırdık. Türkiye'deki pazarlama yapımızı ve faaliyetlerimizi, stratejik pazarlardan başlayarak tüm ihracat pazarlarında gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Uluslararası alanda tüketici ve pazar anlayışındaki derinliğimizi artırarak, gereken hareket planlarını uygulamak amacıyla bir yol haritası çıkardık. Kale Grubu'nun markaları olan Çanakkale Seramik ve Kalebodur'u seramik banyo sektöründe Türkiye'nin birer dünya markası yapacağız" ifadelerini kullandı.
     Yıllardır Avrupa ağırlıklı satış yapmakla birlikte, genel konjonktür ve büyüme fırsatları nedeniyle Ortadoğu ve Uzakdoğu pazarlarına daha fazla önem vermeye başladıklarını vurgulayan İhsan Karagöz, "Hong Kong'da açtığımız showroom da bu planlamanın bir uzantısıdır. Özellikle uzak coğrafyaların gelecek vaat eden noktalarında, hem satış yapabilmek hem de marketi daha iyi anlayabilmek adına Kale Grubu olarak yer almak bizim için çok önemli" dedi.
    
    
    

Bu haberi 126 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir