Kablo & Tel Fuarı 15-18 Kasım'da İstanbul'da yapılacak

  • Yazı boyutu
Kablo & Tel Fuarı 15-18 Kasım'da İstanbul'da yapılacak

Kablo & Tel Fuarı 15-18 Kasım'da İstanbul'da yapılacak

Kablo ve tel sektörü, ticaret hacmini büyütmek amacıyla 15-18 Kasım 2012 tarihleri arasında "Kablo & Tel - Kablo Aksesuarları, Kablo Gruplama ve Elektro İzolasyon Malzemeleri, Ekipmanları ve Makineleri Fuarı"nda buluşacak.
     CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık kablo ve tel sektörünün gücünün temsil edileceği en büyük platformda sektörü bir araya getiriyor. Kablo &Tel Fuarı ulusal ve uluslararası ölçekte faaliyet gösteren katılımcı firmalarını dünyanın dört bir yanından gelecek alıcılarla buluşturacak. Yeni iş kapılarının açılmasını sağlayacak fuar, 160 ülkeye kablo ve tel ihraç eden sektöre İstanbul'dan yön verecek.
     Kablo-tel endüstrisinin nabzını tutacak, katılımcıların ve ziyaretçilerin beklentilerine olumlu yönde cevap verecek Kablo&Tel Fuarı'nda; kablo, kablo gruplamaları, tel, özel ekipmanlar ve ölçüm aletleri sergilenecek. Kablo, tel ve aksesuar üreticilerinin yanı sıra ekipman ve sektöre sertifika sağlayan kurumlar da fuarın katılımcıları arasında yer alıyor. Fuara, başta İngiltere, Almanya, İtalya, Fransa, İspanya, Irak, Mısır, Libya, Birleşik Arap Emirlikleri, Rusya ve Türki Cumhuriyetler olmak üzere sektörün hedef pazarları olan ülkelerden ziyaretçi bekleniyor.
    
    
    

Bu haberi 237 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir