Antalya Kabir Bakımı Mezar Yapımı Hizmetleri

  Tahılpazarı Mah. Fahrettin Altay Cad. 456 Sok. Kaynakçılar Apt. No: 3 / 1 - D Antalya ( Andızlı Mezarlığı, Aşık Doğan Dede Türbesi Yanı, 5 Katlı Bina Altı ) (Muratpaşa / Antalya / Türkiye)
  090-242-3264325 090-242-241 6656 090-532-440 6598
  Mehmet ÇETİN (Firma Sahibi / Ortağı)

  Firma Videosu

  MEZAR BAKIMI MEZAR YAPIMI ANTALYA KABİR BAKIMI

  Kabir Mezar Bakımı Hizmetleri

  • Ürün Adı : Kabir Mezar Bakımı Hizmetleri
  • Ürün Özellikleri :
   mermer adet granit
  • Min. Sipariş Adedi : 1
  • Ort. Teslim Süresi : 3 gün
  • Ürün Kategorisi : Kompozit Cephe

  Ürün Hakkında

  Mezar Bakım Hizmetleri: Bitkilerin budanması, ilaçlanması ve genel durumu ile ilgili Ziraat Mühendisimizin danışmalığında, Aile mezarlıklarının çiçeklendirilmesi, ağaçlandırılması, çimlendirilmesi ve projelendirilmesi Peyzaj mimarımızın danışmanlığında yapılmakla beraber Antalya Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğüne bağlı mezarlıklarda ve Antalya genelinde bulunan bütün mezarlıklarda tek seferlik çiçeklendirme, bakım ya da düzenli aralıklarla mezar bakımı hizmeti vermektedir.

  Antalya Kabir Bakımı; Mezar Bakımı Hizmeti konusunda, Antalya da yetkili, yasal, ilk ve tek firmadır.

  Kurumsallık ve Güvenilirlik: Öncelikle, Müşterilerimizin isteklerini ve memnuniyetini ön planda tutan ve profesyonelce çalışan firmamız, Ulusal ve Yerel Görsel Yayın, Ulusal ve Yerel Basın, Yabancı Basında ve internetteki 200’e yakın haber sitesi ve portal da çok geniş bir yer bulmuş ve sektöründe Türkiye’nin en çok haberi yapılan firmadır. Çok kısa zamanda Antalya’da ve Türkiye’de mezar, mezarlık bakım ve mezar yapım işlerinde, sektöre yön veren firma olmuştur.

  Ev ve İşyerinizde Hizmet: Vakit bulamama zaman kaybı, iş yoğunluğu veya başka sebeplerden dolayı ofisimize gelecek fırsat bulamıyorsanız, bize bir telefon ( +90 242 326 4 325 ) etmenizle beraber size evinizde veya iş yerinizde, mezar yapımı, mezar taşları, mezar modelleri ve mezar bakımı ile ilgili merak ettiğiniz bilgileri ücretsiz vermeye hazırız.
  Bu hizmetimiz, Türkiye’de ve Antalya’da yine bir ilktir.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Antalya Kabir Bakımı Mezar Yapımı Hizmetleri
  Tahılpazarı Mah. Fahrettin Altay Cad. 456 Sok. Kaynakçılar Apt. No: 3 / 1 - D Antalya ( Andızlı Mezarlığı, Aşık Doğan Dede Türbesi Yanı, 5 Katlı Bina Altı ) (Muratpaşa / Antalya / Türkiye)
  090-242-3264325 / 090-532-440 6598
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir