Jeotermal kaynak doğal mineralli su arama ruhsat sahası ihalesi

  • Yazı boyutu
Jeotermal kaynak doğal mineralli su arama ruhsat sahası ihalesi

Jeotermal kaynak doğal mineralli su arama ruhsat sahası ihalesi

İstanbul Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığı tarafından Sarıyer ilçesi Gümüşdere köyü hudutlarındaki alanda jeotermal kaynak/doğal mineralli su arama ruhsatlı sahaya arama ruhsatı verilecek.
     Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, İstanbul Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığınca, Sarıyer ilçesi Gümüşdere köyü hudutlarındaki 1.989,04 hektar alanda jeotermal kaynak/doğal mineralli su arama ruhsatlı saha için belirlenen KDV hariç 30 bin 441 lira bedel üzerinden 3 yıl süreli olarak arama ruhsatı verilecek.
     Geçici teminatı 913,23 lira olan sahanın ihalesi açık teklif (artırma) usulüyle 20 Aralık Perşembe günü Saat 13.00'da İl Özel İdaresi'nde yapılacak.
     İstekliler, İstanbul İl Özel İdaresi Yazı İşleri ve Kararlar Daire Başkanlığı Encümen Müdürlüğünde ücretsiz olarak mesai saatleri içerisinde şartname ve eklerini görebilecek. İhaleye girecek istekliler, şartname ve eklerini 100 lira bedelle satın alacak.
     İhaleye katılmak isteyenler, ihale şartnamesinde ve ilanda öngörülen belgelerin aslını veya noter tasdikli suretlerini ihale esnasında ihale komisyonu başkanlığına teslim edecekler.
     Belirtilen tarih ve saatten sonra verilen teklifler, telgraf veya faksla yapılacak müracaatlar ve postada meydana gelebilecek gecikmeler kabul edilmeyecek.
     Komisyon, ihaleleri yapıp yapmamakta serbest olacak.
    
    
    

Bu haberi 205 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir