İzmir Ticaret Odası'na e-hizmet ödülü

  • Yazı boyutu
İzmir Ticaret Odası'na e-hizmet ödülü

İzmir Ticaret Odası'na e-hizmet ödülü

İzmir Ticaret Odası'nın (İZTO) Türkiye Bilişim Derneği tarafından düzenlenen "2012 Bilişim Yıldızları E- Dönüşüm Yarışması"nda e-hizmet kategorisinde birinci, e-kent kategorisinde üçüncü olarak 2 ödüle layık görüldüğü belirtildi.
     İZTO Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, yaptığı yazılı açıklamada, aynı yarışmada e-hizmet kategorisinde "www.izto.org.tr" adresli web portalıyla birinci, "http://moi.izto.org.tr/iztoweb" adresli web mobil istihbarat projesi ile de üçüncülüğe layık görüldüklerini belirtti.
     Oda'nın 2009 yılında da e-hizmet kategorisinde birinci olduğunu hatırlatan Demirtaş, 20 yıl önce daktilo seslerinin yankılandığı İZTO'nun bugün Türkiye'de e-dönüşümün öncülerinden birisi haline geldiğini ifade etti.
     Demirtaş, açıklamada şunları kaydetti:
     "İlk internet sitesini kurmaktan ilk çağrı merkezini hizmete sokmaya, ilk e-imzalı sicil belgesinin verilmesinden dijital arşive kadar pek çok ilki hayata geçirdik. Onbinlerce dosya dijital arşive aktarıldı. Üyelerimizin taleplerine çok daha hızlı cevap veriyoruz. Üyelerimizle büyük oranda sms ve e-mail ile iletişim kuruyoruz."
    
    
    

Bu haberi 328 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir