İzmir'in EXPO 2020 adaylığı -Londra'da düzenlenen World Travel Market Fuarı'nda adaylık tanıtımı…

  • Yazı boyutu
İzmir'in EXPO 2020 adaylığı
  -Londra'da düzenlenen World Travel Market
  Fuarı'nda adaylık tanıtımı…

İzmir'in EXPO 2020 adaylığı -Londra'da düzenlenen World Travel Market Fuarı'nda adaylık tanıtımı yapıldı

İzmir'in EXPO 2020 adaylığı için Londra Travel Market Fuarı'nda tanıtım çalışması yapıldığı bildirildi.
     EXPO 2020 İzmir Yürütme Komitesi'nden yapılan yazılı açıklamada, dünyanın en büyük turizm fuarlarından biri olarak gösterilen World Travel Market Fuarı'na İzmir'in 81 metrekarelik stantla katılım gösterdiği belirtildi.
     Türkiye standının yanında yer alan İzmir standında, kentin, EXPO 2020 adaylığının yanı sıra bir destinasyon olarak sunduğu turizm olanaklarının tanıtıldığı dile getirildi. Stantta, İzmir ve EXPO 2020 ile ilgili tanıtım ve promosyon malzemelerinin dağıtıldığı, ziyaretçilere kuru incir, lokum, çay ve Türk kahvesi ikram edildiği ifade edildi.
     İzmir Valisi ve EXPO 2020 İzmir Yürütme Komitesi Başkanı Cahit Kıraç, fuarın İngiltere pazarının yanı sıra dünyadan farklı destinasyonları ve turizm sektörünün çeşitli aktörlerini biraraya getirdiğini, Türkiye ve İzmir stantlarına gösterilen ilginin memnuniyet verici olduğunu bildirdi.
     Kıraç, açıklamada, "Londra'da EXPO adaylığımız kapsamında lobi faaliyetlerinde de bulunduk. Umuyoruz ki burada yaptığımız tanıtımlar ve çalışmalar İzmir'e gelen turist sayısının artmasına olumlu katkıda bulunacak, aynı zamanda EXPO 2020 adaylığımızı güçlendirecektir" ifadelerini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 159 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir