İzmir'de "Halka Arz Seferberliği"...

  • Yazı boyutu
İzmir'de "Halka Arz Seferberliği"...

İzmir'de "Halka Arz Seferberliği"...

"Halka Arz Seferberliği İzmir Zirvesi" 31 Ekim tarihinde gerçekleştirilecek.
     Yapılan açıklamaya göre, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB), Türkiye Sermaye Piyasası Aracı Kuruluşları Birliği (TSPAKB), İzmir Ticaret Odası (İZTO) ve Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) işbirliği ile düzenlenecek "Halka Arz Seferberliği İzmir Zirvesi", 31 Ekim'de İzmir'de yapılacak.
     Halka Arz Seferberliği İzmir Zirvesi, İZTO ve EBSO üyesi şirketlerin yanı sıra, Manisa ve Aydın'daki sanayi ve ticaret odalarına kayıtlı şirketlerin ortakları ile üst düzey yöneticilerini, aracı kuruluşlar, bağımsız denetim şirketleri, kurumsal yatırımcılar, hukuk firmaları gibi halka arz sürecinde yer alan kurum ve kuruluşları bir araya getirecek.
     Katılımcılar, zirvede düzenlenecek oturumlarda, halka arzın önemi ve halka arz sürecine ilişkin bilgilenme imkanı bulacak ve yetkililerle doğrudan görüşme fırsatına sahip olacak.
     İMKB, 2008 yılında, SPK, TOBB ve TSPAKB ile imzaladığı işbirliği protokolü kapsamında "Halka Arz Seferberliği" başlatmıştı. Bu kapsamda daha önce 2 halka arz zirvesi, 8 halka arz toplantısı gerçekleştirildi. Bölgedeki ticaret ve sanayi odalarının işbirliği ile gerçekleştirilen toplantılarda sanayi ve ticaret kuruluşlarının hissedarları ve ortakları ile sermaye piyasası kuruluşlarının yetkilileri bir araya geldi.
    
    
    

Bu haberi 184 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir