İzmir'de, Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarı yapılacak

  • Yazı boyutu
İzmir'de, Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarı yapılacak

Ayakkabı Kış-32. İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarı, 31 Mayıs-3 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

İZFAŞ'tan yapılan yazılı açıklamaya göre, 2012 Sonbahar-2013 Kış sezonu ayakkabı sektörü, İzmir'de bir araya gelecek.
     Kış sezonu ürünlerinin sergileneceği ve yalnızca profesyonel ziyaretçiye yönelik olarak gerçekleşecek fuara, bay-bayan-çocuk ayakkabı, bot, çizme üreticileri ile çanta, bavul, cüzdan ve kemer tasarımları yapan 150'yi aşkın firma katılacak.
     Fuara İzmir'in yanı sıra Adana, Ankara, Çorum, Konya, Gaziantep, İstanbul, Konya, Sakarya, Trabzon ve Tayvan'dan katılımcı firma gelecek. Etkinliğe Türk profesyonel ziyaretçisinin yanı sıra Azerbaycan, BAE, Irak, İsrail, Rusya, Hırvatistan, Suriye, Slovakya, Suudi Arabistan, Macaristan ve Yunanistan'dan da alıcıların gelmesi bekleniyor.
     İZFAŞ, yılda iki kez düzenlediği İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarlarını, İzmir Ayakkabıcılar Odası, EGEAYSAD-Ege Ayakkabı Sanayicileri Derneği işbirliği ve sektör temsilcilerinin destekleriyle gerçekleştiriyor.
     İZFAŞ Genel Müdürü Vekili Mehmet Şakir Örs, yaptığı değerlendirmede, ''İzmir'in öncü fuarcılık şirketi olarak hedefimiz yine başarılı organizasyonlara imza atmaktır. Bu fuarlar sayesinde İzmir, bu sektörlerde dünya çapında tanınan bir marka haline gelmiştir. Bölgenin, ihracat ve istihdam potansiyeli yüksek sektörlerine yönelik profesyonel ihtisas fuarlarından olan Ayakkabı Kış Fuarı da istikrarlı büyümesine devam etmektedir'' ifade etti.


Bu haberi 238 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir